Premiera filmu "Ślub doskonały". Kalicka odsłoniła brzuch. Lamparska? Klasa! Ale to Staniszewska-Herbich zrobiła show

W Warszawie odbyła się premiera filmu "Ślub doskonały". Sprawdzamy, w jakich kreacjach gwiazdy zaprezentowały się na czerwonym dywanie.

"Ślub doskonały" to historia opowiadająca o parze, która została zmuszona, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Ich wspólna przyszłość nie zapowiada się jednak za dobrze, bo już na starcie zaczynają się pojawiać problemy. Rolę panny młodej zagrała Aleksandra Adamska, a jej wybranka Adam Woronowicz. Oczywiście nie mogło zabraknąć ich podczas uroczystej premiery. Zobaczcie, kto jeszcze brylował na czerwonym dywanie. 

Zobacz wideo Janachowska zdradza smaczki z "TzG". "To są rzeczy nieemisyjne"

Premiera filmu "Ślub doskonały". Elegancka Janachowska, stylowa Lamparska. Staniszewska-Herbich w dwóch kreacjach 

Magdalena Lamparska nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych. Rok 2023 dopiero się zaczął, a do kin weszły już dwa filmy z jej udziałem. Kilka dni temu odbyła się premiera "Na twoim miejscu", a 10 stycznia aktorka promowała kolejną produkcję. Specjalnie na tę okazję wybrała zestaw składający się z czarnych szerokich spodni, do których włożyła pasującą kolorystycznie marynarkę, białą bluzkę i ciemne szpilki. Stylizację uzupełniła niewielką, srebrną torebką. Tego wieczoru postawiła na podkreślone czerwoną szminką usta. Zrezygnowała jednak z makijażu oczu. W takim wydaniu udowodniła, że nie trzeba się stroić, aby świetnie wyglądać.

slub doskonaly - premiera filmuslub doskonaly - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Naszą uwagę zwróciła również stylizacja Olgi Kalickiej. Aktorka miała na sobie niebieskie spodnie z wysokim stanem, bardzo modną w tym sezonie krótką marynarkę i czarny top. Do tego buty na platformie. Włosy spięła w wysoki kucyk i postawiła na podkreślone niebieskim eyelinerem oczy. 

slub doskonaly - premiera filmuslub doskonaly - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

W przeciwieństwie do koleżanek z branży Izabela Janachowska postanowiła zaprezentować się w sięgającej do ziemi bardzo eleganckiej kreacji. Tancerka w białej sukni z asymetrycznym dekoltem wyglądała pięknie, ale naszym zdaniem chyba za bardzo wczuła się w temat filmu, bo w takim wydaniu śmiało mogłaby stanąć na ślubnym kobiercu. 

slub doskonaly - premiera filmuslub doskonaly - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Z kolei Sandra Staniszewska-Herbich postanowiła iść na całość i zamiast w jednej pokazała się w dwóch stylizacjach. Obie kreacje były w odcieniu ognistej czerwieni. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak się w nich prezentowała. Są tam również zdjęcia innych gwiazd, które pojawiły się na imprezie. Między innymi Aleksandry Adamskiej, której stylizacja także zwróciła naszą uwagę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.