Córka Solejuków bawiła widzów "Rancza". Serialowa Kaśka skończyła 25 lat i ma solidne wykształcenie. Wcale nie aktorskie

Fani "Rancza" z pewnością pamiętają rezolutną Kaśkę, należącą do licznej gromadki dzieci Solejuków. Bohaterka była obecna w produkcji niemal od pierwszego klapsa. Od tamtej pory odtwórczyni roli dziewczynki z warkoczykami zmieniła się tak bardzo, że aż trudno ją rozpoznać.

Serial "Ranczo", opowiadający o perypetiach Lucy Wilskiej, Amerykanki polskiego pochodzenia, która osiedla się na stałe w dworku na Lubelszczyźnie, przez całą dekadę należał do flagowych produkcji TVP i doczekał się aż dziesięciu sezonów. W tym czasie przez plan przewinęło się wielu aktorów, w tym całkiem sporo zupełnie nowych twarzy. Jedną z debiutantek była Anna Stępień, która wcielała się w rolę Kaśki Solejuk.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Anna Stępień nie zajmuje się już aktorstwem

Anna Stępień grała córkę bohaterów kreowanych przez Katarzynę Żak i Sylwestra Maciejewskiego. Na plan serialu trafiła, mając dziewięć lat. Jej postaci, obdarzonej ciętym żartem, rezolutnej i wygadanej, zazwyczaj trafiały się humorystyczne sceny, toteż szybko zaskarbiła sobie sympatię telewidzów. Aktorka-amatorka występowała w produkcji przez wszystkie dziesięć sezonów, ale widocznie nie złapała aktorskiego bakcyla, bo na tym zakończyła ekranową przygodę.

Aktualne zdjęcia Anny Stępień znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Nie wybrała uczelni artystycznej. Po ukończeniu liceum rozpoczęła studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie studiowała ekonomię. W trakcie nauki chętnie jeździła na wymiany studenckie, dzięki którym miała okazję studiowania w Pradze czy Bolonii. Na tym nie poprzestała. Ukończyła dodatkowo zarządzanie finansami i księgowością na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie podjęła studia podyplomowe z analityki w Akademii Leona Koźmińskiego. 

 

A jak dziś prezentuje się serialowa Kaśka? Po cienkich warkoczykach nie ma śladu. Zastąpiła je kaskada loków. Solejukówna może uchodzić za prawdziwą piękność. 

Aktualne zdjęcia Anny Stępień znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: