Magda Femme chwali się zdjęciem z córką. Nel skończyła 14 lat. Ma wielki talent

Córka Magdy Femme obchodziła niedawno 14. urodziny. Z tej okazji dumna mama udostępniła w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie.

Za czasów kariery w Ich Troje Magda Femme była bez dwóch zdań jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. W 2001 roku pożegnała się z zespołem i choć rozpoczęła wówczas karierę solową, od tego czasu w mediach nie było już o niej tak głośno. W tym samym czasie zakończyło się również małżeństwo Femme i Michała Wiśniewskiego, a w późniejszych latach artystka bardzo niechętnie opowiadała o życiu prywatnym. Od czasu do czasu robi jednak wyjątek dla córki Nel, która wykazuje ogromny talent muzyczny.

Zobacz wideo Mandaryna o Wiśniewskim jako mężu

Apartament Dawida WolińskiegoDawid Woliński mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Tak wygląda

Magda Femme składa córce życzenia urodzinowe. Nel jest coraz bardziej podobna do mamy?

Nel Femme przyszła na świat w 2008 roku. Wokalistka ani nie opowiadała w mediach o przebiegu ciąży, ani nie pojawiała się wówczas publicznie z żadnym mężczyzną. Była żona Michała Wiśniewskiego do dziś nie zdradziła też, kto jest ojcem dziecka jej córki, co zresztą stało się pretekstem licznych spekulacji. Dziś Nel ma już 14 lat, a z okazji urodzin jej mama udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie z uroczym opisem.

Wszystkiego, co najlepsze, skarbie. Mamusia kocha - napisała.
 

Magda Femme opatrzyła post fotografią z ich wspólnej wizyty w studiu "Dzień dobry TVN". Nastolatka promowała wówczas wydany w ubiegłym roku utwór "Poplątane myśli", który został zresztą doskonale przyjęty. W komentarzach pod zamieszczonym na YouTubie teledyskiem internauci nie szczędzą Nel komplementów i są zachwyceni jej głosem.

 

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

Duży wkład w umiejętności wokalne dziewczyny ma jej mama, która zawodowo zajmuje się nauczaniem śpiewu. Podczas rozmowy w programie śniadaniowym Magda Femme przyznała, że dla córki okazała się bardzo surową trenerką.

Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam. (...) Aż Michał [partner Magdy Femme - red.] mnie wyrzucał ze studia: Wyjdź, jesteś katem. No i musiałam wychodzić, bo ona przy mnie czuła się zestresowana jak nigdy - opowiadała.

Była wokalistka Ich Troje zaznaczyła również, że Nel sama zainteresowała się śpiewem - Femme nie namawiała jej, aby weszła do studia nagraniowego. Mimo niewątpliwego talentu i wsparcia ze strony mamy nastolatka jak na razie nie kontynuuje muzycznej kariery. Od ubiegłego roku nie nagrała nowego utworu, a jej oficjalne konta w mediach społecznościowych są już nieaktywne. Niewykluczone jednak, że o Nel Femme jeszcze nie raz usłyszymy.

Więcej o: