Rafał Brzozowski będzie miał benefis. Na widowni... statyści. Znamy stawkę. Niezbyt wygórowana

Rafał Brzozowski będzie obchodził benefis. Na Facebooku pojawiło się ogłoszenie skierowane do statystów, którzy chcieliby zasiąść na widowni. Za udział w nagraniach można zarobić 50 zł.

TVP bardzo dba o swoje gwiazdy. Władze stacji uwielbiają organizować benefisy, podczas których świętują ważne rocznice. W 2019 roku obchodzono 30-lecie działalności Zenka Martyniuka na scenie, a w kwietniu skupiono się na Janie Pietrzaku. Teraz przyszedł czas na Rafała Brzozowskiego. Na Facebooku pojawiło się ogłoszenie, z którego możemy dowiedzieć się, kto zasiądzie na widowni. Okazuje się, że w wydarzeniu może uczestniczyć każdy, kto chce. Ale jest kilka warunków, które należy spełnić.

Karolina Baran, Sara James, Kinga Grześkow, Goncalo Roque Duo DestinyNie tylko Sara James podbiła amerykańskie "Mam talent!". Pamiętacie Patrzałka?

Zobacz wideo Rafałowi Brzozowskiemu nie poszło na Eurowizji

Rafał Brzozowski będzie obchodził benefis. Poszukiwani statyści

Nagrania odbędą się w najbliższą sobotę, tj. 27 sierpnia. Na profilu PublicoTV, agencji statystów i aktorów nieprofesjonalnych w Warszawie, pojawiło się ogłoszenie skierowane do chętnych, którzy chcieliby się pojawić w studiu w stolicy. Z jego treści dowiadujemy się, kto może się zapisać:

Sobota. Benefis Rafała Brzozowskiego. Stroje eleganckie, panowie koniecznie koszula. Rozpoczynamy zapisy na nagrania dla osób w wieku 25-45 - czytamy.

Nagranie potrwa niecałe cztery godziny. Rozpoczęcie przewidziane jest na 19, a zakończenie na 22:30. Stawka: 50 zł (płatne po nagraniu). Ten wpis zniknął już z profilu na Facebooku agencji, jednak screen opublikowali na InstaStrories chłopaki z satyrycznego profilu Make Life Harder.

27 nie mogę, idę na benefis - skomentowali post w swoim żartobliwym stylu.

Informacja o benefisie Rafała BrzozowskiegoInformacja o benefisie Rafała Brzozowskiego Screen z Instagram.com/ make_life_harder

Jak na razie nie wiadomo, z jakiej okazji zostanie zorganizowany benefis. Prawdopodobnie może chodzić o 10-lecie pracy artystycznej. Skontaktowaliśmy się z managementem Brzozowskiego z pytaniem, dlaczego w wydarzeniu pojawią się statyści, a nie zostaną zaproszeni fani. Do momentu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Magdalena OgórekMagdalena Ogórek o aferze wokół dyplomu jej córki. Uderza w Polaków

Rafał Brzozowski - kariera

Rafał Brzozowski karierę muzyczną rozpoczął dzięki udziałowi w pierwszej edycji "The Voice of Poland" w 2011 roku. Od tego momentu stał się ulubieńcem Jacka Kurskiego i możemy oglądać go w roli prowadzącego różne imprezy. Jest gospodarzem "Jaka to melodia?". W zeszłym roku wziął udział w Eurowizji, jednak nie przeszedł eliminacji i nie dostał się do finału.

Więcej o: