Izabela Małysz zaszalała z włosami. W takiej długości dawno jej nie widzieliśmy

Izabela Małysz przyzwyczaiła nas do średniej długości włosów, które dumnie prezentowała na Instagramie. Teraz żona Adama Małysza pokazała się w nowym wydaniu. Jej długie włosy zwracają uwagę.

Izabela Małysz często udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia dokumentujące jej codzienność, m.in. kadry z wakacji i chwile spędzone z mężem. Celebrytka wstawiła do sieci post, w którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. Trzeba przyznać, że bardzo jej pasuje i podkreśla jej urodę.

Zobacz wideo Iza Małysz odpadła z „TzG". Jej córka w szoku!

Izabela Małysz w długich włosach. Takiej fryzury jeszcze nigdy nie miała

Żona Adama Małysza po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" zaczęła częściej uczestniczyć w życiu medialnym. Kobietę można często podglądać w social mediach, gdzie wstawia zdjęcia z wakacyjnych wypadów i spotkań rodzinnych. Tym razem ukochana sportowca wrzuciła zdjęcie, na którym prezentuje długie, ciemne włosy. Ta zmiana zdecydowanie wyszła jej na plus, ponieważ w nowej fryzurze wygląda promienniej. Na fotografii zapozowała z teściową - Joanną Mitręgą-Czyż.

Z moją romantyczką, czyli: Co dwie teściowe, to nie jedna... - podpisała zdjęcie Izabela Małysz.
 

Fani od razu zauważyli zmianę na głowie Izabeli Małysz. Nowa długość włosów celebrytki bardzo spodobała się sympatykom kobiety. Pisali:

Pani Izo, jak pani cudnie w takiej długości włosów. Teściowe w dechę!
Dziewczyny, wyglądacie sztos.

Izabela Małysz - kariera w mediach

Izabela Małysz i Adam Małysz są małżeństwem od 26 lat. Żona polskiego skoczka urodziła się czwartego grudnia 1978 roku. Izabela Małysz ukończyła Wydział Prawa i Administracji w Krakowskiej Szkole Wyższej. Bardzo długo żyła z dala od blasku fleszy, ale w pewnym momencie postanowiła to zmienić. Wystąpiła w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2021 roku. Odpadła w czwartym odcinku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.