Spytaliśmy Joannę Krupę o jej udział w "TzG". Tak zareagowała. Co za postawa [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Krupa promuje obecnie jedenastą edycję programu "Top Model". W ostatnich tygodniach dużo mówiło się jednak o transferze celebrytki z TVN do Polsatu. Krupa odniosła się do tych pogłosek w rozmowie z reporterem Plotka.

Joanna Krupa pojawiła się na konferencji prasowej nowej edycji programu "Top Model". Z show TVN-u celebrytka związana jest już od 12 lat. Podczas wydarzenia uwagę skupiała jednak córka gwiazdy, trzyletnia Asha, która zapozowała z mamą na ściance. W ostatnich tygodniach nazwisko Joanny Krupy pojawiało się w tekstach w kontekście rzekomych transferów gwiazd z TVN do Polsatu. Modelka miałaby zasilić grono jurorów programu "Taniec z Gwiazdami". Do tych plotek odniosła się teraz sama zainteresowana. 

Zobacz wideo Joanna Krupa jurorką w "Tańcu z Gwiazdami"? Tak zareagowała na pytanie reportera

Joanna Krupa odniosła się do plotek o jej transferze do Polsatu. "Jestem lojalna"

W rozmowie z reporterem Plotka Joanna Krupa skomentowała pogłoski dotyczące jej transferu do Polsatu. Podkreśliła, że jest silnie związana z programem "Top Model".

Nie chcę za bardzo tego komentować, ale ja jestem bardzo lojalna. Kocham "Top Model". Tam, gdzie będzie "Top Model", pewnie będzie Joanna Krupa. Lubię robić coś z pasją. (...) 12 lat swojego życia oddałam projektowi, który kocham. Chociaż mam też inne ambicje i inne programy, które chcę robić - wyznała Joanna Krupa w rozmowie z Plotkiem.
 

Jurorka "Top Model" zdradziła też, że chciałaby spełniać swoje inne pasje i ma już pomysł na dwa nowe programy. Wyklucza jednak opcję, że miałaby tańczyć w polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Nie chciałabym już zatańczyć w programie. To marzenie spełniłam w 2009 roku. Wtedy bardzo chciałam być w "Tańcu z Gwiazdami" w Stanach i ten moment w moim życiu już się skończył. Mam to za sobą - dodała Joanna Krupa.

Całą wypowiedź Krupy znajdziecie w naszym wideo. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.