Joanna Jabłczyńska od pewnego czasu zaczęła bardzo świadomie się ubierać. Wszystko za sprawą kobiecych, minimalistycznych fasonów sukienek od Violi Piekut i jej nowego spojrzenia na modę. Aktorka zachwyciła nas najnowszą stylizacją. Trzeba przyznać, że wyglądała bardzo dobrze, a od jej figury nie mogliśmy oderwać wzroku. Zwróciliśmy też uwagę na nowe cięcie włosów. Wyszło nowocześnie i bardzo kobieco.
Od dłuższego czasu uważnie przyglądamy się modowej przemianie Joanny Jabłczyńskiej. Aktorka znana z serialu TVN - "Na Wspólnej" wygląda coraz lepiej. Wszystko za sprawą fenomenalnej sylwetki i świetnego wyczucia koloru. Tym razem zaprezentowała się na oficjalnym wydarzeniu w sukience w kolorze fuksji i pokazała, że wie, co w modowej trawie piszczy.
Joanna Jabłczyńska zachwyciła nas także nową, krótszą niż dotychczas fryzurą. W ostro obciętym bobie wygląda bardzo charakterystycznie.
Uroku dodała czarna torebka w stylu kultowej "Chanelki" oraz srebrne szpilki. Nie da się od aktorki oderwać wzroku, ponieważ wreszcie odnalazła własny styl. Jest w jej stylizacjach teraz dużo prostoty i świadomych wyborów. Dobrze, że Joanna Jabłczyńska postawiła na naturalny makijaż, który tylko podkreślił jej dziewczęcość i dodał magii. Wszystko jest tu przemyślane i wygląda po prostu bardzo dobrze. Lubimy oglądać aktorkę w takiej wersji i mamy nadzieję, że będzie stawiać na tego typu sukienki coraz częściej.
Dorota Gawryluk reaguje na krytykę po debacie u Nawrockiego. Jest też stanowisko Polsatu
Tak wygląda mazurska willa Kwaśniewskich. Tuż obok kryje się coś jeszcze
Moby poruszony widokiem w Warszawie. Tysiące reakcji pod emocjonalnym nagraniem
Tak nazywała się Marta Nawrocka przed ślubem. Długo o tym nie mówiono
Zaskakujące słowa Englert przed startem "Tańca z gwiazdami". "Myślę, że ludzie mnie nie lubią"
Nowe zdjęcie Johna Goodmana trafiło do sieci. Aktor schudł 90 kg
Nie wanna i nie płytki. W łazience Szelągowskiej wszyscy patrzą na ten jeden detal
Co jada się u Nawrockiego? Szczegóły zamówienia za pół miliona złotych
Lewandowska w ogniu krytyki za wakacje bez dzieci. Hyży się odpaliła