Paweł Domagała z ukochaną wybrali elegancką czerń, ale to Zdanowicz "zrobiona na szaro" wygrała modowy pojedynek

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska pojawili się na premierze najnowszego filmu aktora "Na chwilę, na zawsze". Para wyglądała w niezawodnej czerni bardzo elegancko, ale to nie oni najbardziej nas olśnili podczas wydarzenia. Nasz wzrok zatrzymał się na stylizacji Katarzyny Zdanowicz, która pokazała szarość w zupełnie nowej odsłonie.

Paweł Domagała z żoną, Zuzanną Grabowską przyszli na premierę filmową nowej produkcji z udziałem aktora. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć plejady gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Paulina Koziejowska, Marek Włodarczyk, Joanna Majstrak, Sebastian Stankiewicz, czy Katarzyna Zdanowicz. To właśnie dziennikarka Polsatu zachwyciła nas elegancką stylizacją. Ta pani potrafi romansować z szarościami.

Zobacz wideo Paweł Domagała ma wreszcie wolność w wyborze ról. Co się do tego przyczyniło? [Popkultura Extra]

Szara Katarzyna Zdanowicz pozytywnie zaskakuje. Od Pawła Domagały i Zuzanny Grabowskiej też trudno oderwać wzrok

Nie da się ukryć, że podczas premiery romansu "Na chwilę, na zawsze" oczy wszystkich były skupione na odtwórcy głównej roli, czyli na Pawle Domagale. Mężczyzna pokazał w czasie wydarzenia filmowego, że ma nie tylko aktorski talent, ale także potrafi zgrabnie się ubrać. Aktor wybrał na tę okazję czarny zestaw złożony z dopasowanej marynarki i czarnych, jeansowych spodni. Do tego dobrał sportowe, białe buty. Mamy jedynie zarzut do zbyt luźnego potraktowania tematu, jakim jest premiera filmowa z udziałem aktora. Wystarczyło zamienić choćby luźny t-shirt na jasną koszulę i już byłoby bardziej elegancko.

Na chwil, na zawsze - premieraNa chwil, na zawsze - premiera KAPiF.pl / KAPiF.pl

Podobnie było z żoną aktora, czyli Zuzanną Grabowską, która także wybrała czerń. Jednak postarała się o bardziej eleganckie wykończenie stylizacji. Gładkie, wyprostowane włosy były strzałem w dziesiątkę, a pomarańczowe szpilki dodały całości modowego sznytu. My jednak zakochaliśmy się w stylizacji innej gwiazdy, która przyszłą na ściankę.

Na chwil, na zawsze - premieraNa chwil, na zawsze - premiera KAPiF.pl / KAPiF.pl

Mowa oczywiście o Katarzynie Zdanowicz, której szary "look" podbił nasze serca. Nie od dziś wiadomo, że szarości są dość niewdzięczne, jeżeli chodzi o kolor stylizacji, kiedy mamy do czynienia z typowo słowiańską urodą. 

Na chwil, na zawsze - premieraNa chwil, na zawsze - premiera KAPiF.pl / KAPiF.pl

Tutaj jednak forma garnituru sprawiła, że miło się patrzy na efektowną "stylówkę", a czarny top dodał całości nonszalancji i francuskiego sznytu. Absolutnie kupujemy styl dziennikarki Polsatu podczas filmowej premiery.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.