Zostawiła Wenezuelę, w Polsce znalazła szczęście. Teraz osiągnęła spory sukces

Ogłoszono nową Miss Egzotica 2022. Ana Sofia Rodriguez Nunez w finale konkursu zajęła pierwsze miejsce. Kobieta nie spodziewała się tego, że gdy przeprowadzi się do Polski, to otworzą się przed nią nowe możliwości. Patrząc na jej zdjęcia na Instagramie, nie ma się co dziwić, że wygrała konkurs piękności.

Ana Sofia Rodriguez Nunez zwyciężyła w konkursie piękności Miss Egzotica 2022. Kobieta chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami w mediach społecznościowych. Pokazuje na Instagramie kadry z sesji zdjęciowych, a także z podróży. To właśnie zwiedzanie świata jest jedną z wielkich pasji Any Sofii Rodriguez Nunez. 

Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Poznaj nową Miss Egxotica 2022. To Ana Sofia Rodriguez Nunez

Wenezuelka przeprowadziła się do Polski, gdzie odnalazła swoje miejsce na ziemi. Kobieta jest związana z Poznaniem i jak sama podkreśliła, ma słabość do polskiego jedzenia. W naszym kraju zauważyła także zmienność pór roku, która bardzo ją zaskoczyła.

Bardzo zasmakowało jej polskie jedzenie. Zobaczyła śnieg, którego nigdy nie miała okazji zobaczyć. Jedyny minus to zmienna pogoda oraz tęsknota za rodziną i przyjaciółmi. Rodzina jest dla niej wszystkim, dlatego poświęca jej każdą wolną chwilę, często odwiedza kraj rodzinny czy komunikuje się z bliskimi przez internet - przekonują organizatorzy Miss Egzotica 2022.

Konkurs Miss Egzotica 2022Konkurs Miss Egzotica 2022 TRICOLORS / TRICOLORS/East News

24-latka prężnie działa w social mediach, gdzie prezentuje fanom fotografie z najróżniejszych zakątków świata. Patrząc na zdjęcia trudno nie zachwycić się piękną urodą Wenezuelki i jej gęstymi, zdrowymi włosami. Wygląda naprawdę fantastycznie.

 

Jeżeli chodzi o jej stylizacje, to stawia na klasyczną paletę barw, ale od czasu do czasu można ją zobaczyć także w mocniejszych kolorach, które podkreślają jej urodę. Tutaj na zdjęciu na przykład pozuje w szerokich spodniach w odcieniu intensywnej zieleni. 

 

Więcej zdjęć Miss Egzotica 2022 oraz innych kandydatek do tego tytułu znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.