Małgorzata Socha dopiero wstała z łóżka? Bieliźniana sukienka pasuje jej idealnie

Małgorzata Socha wrzuciła do sieci zdjęcie z planu jesiennego spotu Polsatu. Zaprezentowała się na nim w bardzo zmysłowej kreacji. Wyglądała, jakby ledwo wstała z łóżka. Francuska klasa.

Więcej artykułów na temat stylizacji gwiazd znanych i lubianych znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Małgorzata Socha udostępniła na Instagramie zdjęcie z planu nagrań do jesiennego spotu Polsatu. Aktorka wybrała na tę okazję iście francuską stylizację. Zmysłowa czerwień wydobyła ze słowiańskiej urody Sochy to, co najlepsze. Wyglądała fantastycznie.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o małżeństwie. Jak będzie świętować 14. rocznicę?

Marina, Małgorzata SochaSocha wybrała prowansalskie dodatki, a Lipińska postawiła na mrok. Oto łazienki gwiazd

Małgorzata Socha pomyka po planie w zmysłowej czerwieni. Nie można od niej oderwać wzroku

Małgorzata Socha olśniła wyborem looku na plan nagraniowy do jesiennego spotu stacji Polsat. Aktorka postawiła na kobiecy minimalizm, dzięki któremu egzamin z mody zdała celująco. W czerwonej zmysłowej sukience wyglądała bardzo zmysłowo.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha Instagram / @malgosiasocha screen

Do zwiewnej czerwonej sukienki dobrała złote dodatki w postaci zegarka w stylu vintage, delikatnej bransoletki, naszyjnika i kolczyków w kształcie kół. Efekt francuskiej stylizacji podkreślił bardzo naturalny makijaż. Rozwiane włosy, ułożone w sposób jak gdyby niedbały, świetnie podkreśliły nonszalancki look. 

Małgorzata Socha - styl

Aktorka od wielu lat jest uważana za jedną z najbardziej stylowych aktorek. Cechą charakterystyczną jej stylu jest prostota. Często możną ją zobaczyć w zestawach, w których na pierwszy plan wysuwają się takie materiały jak: jeans oraz zamsz. Widać po jej codziennych oraz wieczorowych stylizacjach, że pełnymi garściami czerpie ze stylu Sienny Miller i Kate Moss. Nie dla niej przepych i przerost formy nad treścią. Styl Sochy jest polskim odpowiednikiem stylu Paryżanek.

Więcej zdjęć aktorki w zmysłowej czerwonej kreacji znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: