Syn miliardera zginął, ratując narzeczoną. Jego ukochana wypadła za burtę

Juan Carlos Escotet Alviarez, 31-letni biznesmen i syn wenezuelskiego miliardera, zginął tragicznie podczas turnieju wędkarskiego. Próbował ratować narzeczoną, która wypadła z łodzi.

Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Juan Carlos Escotet Alviarez zginął tragicznie podczas wypoczynku z narzeczoną. Oboje wypłynęli łodzią, by wziąć udział w turnieju wędkarskim. Niestety, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ukochana biznesmena wypadła za burtę. Mężczyzna od razu rzucił się na ratunek, wskakując do wody. Chwilę później okazało się, że nie przeżył.

Zobacz wideo Tragiczny wypadek w Puszczykowie. Karetka utkwiła na przejeździe, zmiażdżył ją pociąg. Są ofiary

Syn miliardera zginął, ratując narzeczoną. Jego ukochana wypadła za burtę łodzi

Do zdarzenia doszło 12 marca. To miało być przyjemne popołudnie spędzone we dwoje. Jak podają zachodnie media, Escotet Alviarez wypłynął łodzią, biorąc udział w mistrzostwach wędkarskich  organizowanych na Florida Keys, na południe od Miami. Para była ok. dziesięć kilometrów od brzegu. Nie wiadomo, co się stało, ale narzeczona biznesmena wpadła do wody. Mężczyzna wskoczył za nią. Niestety, został ranny, okaleczyła go śruba napędowa łodzi i zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Jego ukochana uderzyła się w głowę i niewiele pamiętała z całej sytuacji, lecz ostatecznie wyszła z tego bez szwanku.

Śmierć Alviareza potwierdziła pozarządowa Narodowa Organizacja Ratownictwa Morskiego i Bezpieczeństwa Przestrzeni Wodnych Wenezueli, do której należy rodzina zmarłego.

Organizacja ogłosiła trzy dni żałoby po śmiertelnym wypadku - poinformował hiszpański dziennik "El Mundo".

31-letni Juan Carlos Escotet Alviarez był najmłodszym dzieckiem Juana Carlos Escoteta, jednego z najbogatszych ludzi z listy "Forbes". Jest założycielem i właścicielem wenezuelskiego banku Banesco i hiszpańskiego Abanca. Majątek oszacowano na 3,5 miliarda dolarów. Zmarły tragicznie syn był szefem oddziału Banesco w Stanach Zjednoczonych. W rodzinnej firmie pracują jeszcze dwaj bracia Alviareza. 31-latek i jego narzeczona mieli wziąć ślub w listopadzie tego roku.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.