Jakub Rzeźniczak zabrał ukochaną do Nowego Jorku. Uwagę zwraca ogromny pierścionek na jej palcu

Jakub Rzeźniczak na czas świąt wyleciał z nową ukochaną do Nowego Jorku. Na jego Instagramie pojawiło się wideo z lotu widokowego nad miastem. Jednak to nie piękny krajobraz zainteresował fanów, a pierścionek błyszczący na placu jego wybranki, Pauliny Nowickiej. Posypały się gratulacje.

Więcej informacji na temat gwiazd na stronie głównej Gazeta.pl.

Jakub Rzeźniczak na początku sierpnia potwierdził, że ma nową partnerkę, zmieniając status na Facebooku. Piłkarz rozstał się z Magdaleną Stępień na krótko przed porodem ich syna. Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że ma żal do byłego partnera o to, jak ją potraktował. Boli ją również fakt, że sportowiec nie interesuje się ich synem.

Jakub wyleciał z nową partnerką do Nowego Jorku. Pochwalił się wizytą w "wielkim jabłku" w mediach społecznościowych. Przy okazji można było zobaczyć, że na palcu Pauliny Nowickiej błyszczy okazały pierścionek, wyglądający na zaręczynowy. Piłkarz zdecydował się na oświadczyny? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Baron romansował z Aleksandrą Szwed, a Weronika Rosati z Tede. Oto zapomniane związki gwiazd

Zobacz wideo Rzeźniczak zaskoczony reakcją kibiców Legii. "Przejrzałem fora i zrobiło mi się smutno" [SEKCJA PIŁKARSKA #78]

Jakub Rzeźniczak oświadczył się partnerce podczas wizyty w Nowym Jorku? 

Para wybrała się na lot helikopterem nad miastem, czym oczywiście sportowiec pochwalił się na Instagramie. W pewnym momencie Jakub uchwycił w kadrze partnerkę, na której palcu można było zobaczyć pierścionek zaręczynowy ze sporych rozmiarów kamieniem. Wygląda na to, że Rzeźniczak zdecydował się na romantyczny gest i poprosił Nowicką o rękę. 

Jakub Rzeźniczak oświadczył się partnerce podczas wizyty w Nowym Jorku?Jakub Rzeźniczak oświadczył się partnerce podczas wizyty w Nowym Jorku? Fot. Instagram/ jakubrzezniczak25

ZOBACZ: Magdalena Stępień uderza w byłego partnera. "Zapomnieć o własnym dziecku w jego pierwsze mikołajki. Brak słów!"

Paulina Nowicka prowadzi konto na Instagramie, jednak ustawiła je jako prywatne. Para poznała się dzięki pracy. Nowicka pracowała jako specjalistka do spraw mediów klubu Stal Rzeszów. Między nimi szybko zaiskrzyło, a partnerka sportowca postanowiła przeprowadzić się do niego do Płocka. Założyli nawet wspólne konto na Instagramie: puzzle_lovestory, jednak jak do tej pory nie opublikowali na nim żadnych zdjęć. 

O nas na poważnie a czasami z przymrużeniem oka - można przeczytać w opisie.

Magda GesslerMagda Gessler na wakacjach stawia na naturalność. Fani są zachwyceni: Naturalnie i pięknie

Fani pośpieszyli z gratulacjami, życząc parze dużo szczęścia i miłości. Piłkarz oficjalnie nie odniósł się do spekulacji o zaręczynach, jednak widać, że ma poważne plany wobec ukochanej. 

Więcej o: