Zamek w Windsorze ozdobiła już choinka. Jest ogromna. Królowa Elżbieta II postawiła na dwukolorowe bombki

Pracownicy królowej pochwalili się w sieci zdjęciem świątecznego drzewa, które ozdabia już zamek w Windsorze. Elżbieta II powinna być zachwycona. Jest pięknie!

Więcej informacji na temat przygotowań gwiazd do świąt znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że niektórzy poczuli już ten magiczny klimat i zaczęli przystrajać swoje domy. Zrobiła to chociażby Anna Lewandowska, która kilka dni temu ubierała razem z córkami choinkę. Podobnie postąpiła królowa Elżbieta II, która zarządziła, że już pod koniec listopada piękne i wielkie drzewo ma ozdobić zamek w Windsorze. Jak wyszło? Bosko!

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Zamek w Windsorze ozdobiła już choinka. Jest ogromna. Królowa Elżbieta II postawiła na dwukolorowe bombki

25 listopada na oficjalnym, instagramowym koncie królowej Elżbiety II pojawił się nowy post, który przedstawia wnętrza zamku w Windsorze. Jedno z pomieszczeń ozdobiła już olbrzymia choinka.

Ostatnie poprawki na 20-metrowej choince w St George's Hall na zamku w Windsorze w ramach corocznej wystawy bożonarodzeniowej Royal Collection zostały wykonane.

W tym roku fani brytyjskiej monarchii będą mogli zwiedzić zamek w Windsorze i podziwiać piękną wystawę świąteczną na żywo. Zaproszenie wystosowali przedstawiciele królowej.

Udaj się tam, aby dowiedzieć się więcej o świątecznej wystawie która w tym roku obejmuje również specjalny pokaz kostiumów noszonych przez królową (wówczas księżniczkę Elżbietę) i księżniczkę Małgorzatę, gdy wykonywali Pantomimy na zamku w latach 1941-1944 - zachęcali.
 

Pod zdjęciem nie brakuje zachwytów nad efektem ozdobienia zielonego drzewa. Ciekawe, czy w tym roku podziwiać je na żywo będą Meghan Markle z księciem Harrym i dziećmi...

ZOBACZ TEŻW święta u royalsów nie może zabraknąć puddingu. Kucharz podał oficjalny przepis! Sporo procentów, ale nie jesteśmy pewni czy smaczne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.