Córka Marzenny z "Kuchennych Rewolucji" przerywa milczenie. "Menadżer zajął się torturą psychiczną i mobbingiem"

Jeden z ostatnich odcinków "Kuchennych Rewolucji" wzbudził spore emocje. Jego bohaterka Marzenna Koniuszy nie doczekała emisji. Magda Gessler ujawniła, w jakich warunkach kobieta pracowała przez 40 lat.

O programach telewizyjnych przeczytasz więcej na Gazeta.pl.

Marzenna Koniuszy od 19. roku życia pracowała w barze mlecznym Agata w Gorzowie Wielkopolskim. Menadżerowie lokalu zgłosili się do programu Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje". Wyszło wówczas na jaw, że zalegali z wypłatami dla pracowników, a szefowa kuchni pani Marzenna mimo tylu lat pracy otrzymywała najniższe krajowe wynagrodzenie.

Zobacz wideo Magda Gessler z ojcem

Oni odeszli w 2021 roku. Krawczyk, Połomska, DobaZnani Polacy, którzy odeszli w 2021. Kto zmarł w tym roku?

Córka Marzenny z "Kuchennych Rewolucji" o zachowaniu menadżera

W programie TVN "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler nie mogła się nachwalić talentów kulinarnych Marzenny z baru mlecznego. Pokazała też prawdziwą twarz menadżerów. Po emisji odcinka, który restauratorka zadedykowała pani Marzennie, by publicznie uczcić jej pamięć, w sieci rozgorzała dyskusja. Internauci byli poruszeni losem bohaterki programu. Krytykowali jej pracodawców.

Wreszcie pod jednym z wpisów Magdy Gessler głos zabrała córka zmarłej pani Marzenny Agnieszka Szczepańska. Kobieta przyznała, że mimo pochwał ze strony Magdy Gessler, menadżer lokalu wcale nie docenił jej mamy. Wręcz przeciwnie.

Jestem jej to winna, całą prawdę po szczęśliwym finale i pochwale przez Panią Magdę Gessler, że bar "Agata" najlepszym barem mlecznym w Polsce. Zamiast podziękowania, podwyżki i kwiatów, pan menadżer zajął się torturą psychiczną i mobbingiem. Były tłumy, kolejki do drzwi. Dawałyśmy radę, mama była szczęśliwa - napisała córka pani Marzenny.
Mama pracowała od zakończenia "Kuchennych Rewolucji" cały czas po 12 godzin, cały czas krytykowana, molestowana psychicznie. Założyli kamery bez naszej wiedzy, po wielkiej burzy słów wyłączyli je, ale mama i tak nie miała do menadżera zaufania, więc je zakryła po dwóch tygodniach była dokumentacja, że wyrażamy zgodę na monitoring - pisała na FB kobieta.

Nadal, według relacji córki pani Marzenny, dochodziło do niewypłacania pensji.

Dalej nie wypłacił pieniędzy, mojej wrześniowej wypłaty, mamy wypłaty i odprawy. Tata do dziś nie dostał żadnych pieniędzy. 19 dni po szczęśliwym powrocie Pani Magdy mama dostała wylewu. Nie mogę się otrząsnąć. Płaczę i będę płakać. Mama by żyła na dzień dzisiejszy - napisała kobieta.

Jacek Rozenek, Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pomaga Jackowi Rozenkowi w obliczu bankructwa

Agnieszka Szczepańska podziękowała też Magdzie Gessler za pożegnanie mamy.

Więcej o: