TVP poczyniło artykuł o Durczoku po jego śmierci. W Dorocie Zawadzkiej aż się zagotowało!

Dorota Zawadzka zareagowała na artykuł o śmierci Kamila Durczoka, który przygotowała stacja TVP Info. Superniania nie kryje oburzenia.

Więcej artykułów na temat gwiazd ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl. 

Śmierć Kamila Durczoka zasmuciła i zszokowała świat mediów. Z różnych stron napłynęły do sieci wspomnienia, pożegnalne wpisy i artykuły poświęcone dziennikarzowi. Ten, który przygotowała Telewizja Polska, nie spodobał się wielu osobom - w tym Superniani, Dorocie Zawadzkiej.

Zobacz wideo Telekamery 2019. Kamil Durczok i Julia Oleś-Miła

Dorota Zawadzka wściekła na TVP po artykule o śmierci Kamila Durczoka 

Dorota Zawadzka opublikowała screen materiału o śmierci Kamila Durczoka, który wyszedł spod pióra redaktorów TVP Info. Na początku tekstu autorzy krótko wspominali o przyczynie zgonu dziennikarza, a dalszą część poświęcili w głównej mierze wypadkowi, który Durczok spowodował w lipcu 2019 roku, konsekwencjom prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu, a także doniesieniom o mobbingu wobec podwładnych.

Superniana postanowiła zareagować na ten materiał, opisując go następująco:

"Mistrzowie" - szlag by ich... - napisała na Twitterze.

Internauci również krytykowali wydźwięk artykułu, dlatego redaktorzy ostatecznie nieco złagodzili materiał. Usunięto m.in. informacje związane z wypadkiem i problemach w stacji TVN

Koledzy po fachu pożegnali Kamila Durczoka

Informacja o śmierci Kamila Durczoka gruchnęła we wtorek, 16 listopada. Dziennikarz zmarł w szpitalu w Katowicach po tym, jak został przyjęty dzień wcześniej na oddział chorób wewnętrznych. Przez cały dzień żegnały go gwiazdy i koledzy po fachu. Jedną z nich jest także Karolina Korwin Piotrowska.

Jeden z lepszych dziennikarzy informacyjnych wPolsce po 1989 roku. Cudowne i bezczelnie zdolne dziecko swoich czasów, kiedy wszystko wydawało się możliwe i ofiara wybujałego ego, trudnego charakteru, słabości i nałogów - napisała na Instagramie.

Na Twitterze pożegnalny wpis zamieścił Jarosław Kuźniar:

Kamil Durczok. Świetny warsztat. Trudny charakter. Jego zawodowa historia powinna sprowadzać na ziemię każdego dziennikarza. Od szczytu do bocznego toru jest sekunda. RIP, Kamil.

Kamil Durczok miał 53 lata.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.