Zbigniew Hołdys staje murem za Barbarą Kurdej-Szatan. Zachęca, by "wrzasnąć na wku*wie stek obelg"

Barbara Kurdej-Szatan w dosadny sposób zamanifestowała, że nie zgadza się z tym, jak traktowani są imigranci na polsko-białoruskiej granicy. Użyła do tego przekleństw, które nie spodobały się większości internautów. Za aktorką wstawił się Zbigniew Hołdys.

Więcej o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej znajdziecie na gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan w bardzo mocnych słowach odniosła się do sytuacji, która aktualnie panuje na polsko-białoruskiej granicy. Opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać przepychankę pomiędzy próbującymi dostać się do Polski imigrantami a Strażą Graniczną. Nagranie opatrzyła wulgarnymi zwrotami w kierunku funkcjonariuszy. Nazwała ich "mordercami" oraz "maszynami bez serca i bez mózgu". Takie inwektywy nie spodobały się jej fanom, którzy zrugali aktorkę za nieetyczną formę komunikatu.

Mimo ogólnej krytyki Barbara może liczyć na wsparcie Zbigniewa Hołdysa, który przyznał, że w pełni rozumie uniesienie koleżanki z branży. Muzyk nawołuje innych do tego, by nie bali się rzucać obelgami, kiedy jest taka potrzeba. 

Zbigniew Hołdys wspiera Barbarę Kurdej-Szatan. Pochwala jej wpis o Straży Granicznej

Pełen przekleństw post aktorki wywołał niemałą burzę w mediach. Sprawę skomentował Zbigniew Hołdys. Wokalista twierdzi, że hejt, który wylał się na Kurdej-Szatan, jest bezpodstawny. Podziela jej poglądy i namawia do tego, by nie tłumić emocji. 

Pani Barbara Kurdej-Szatan nie potrzebuje mojego wsparcia, ale je ma. Każdy, kto widzi tak straszne sytuacje, jak bicie kobiety przez gwałciciela czy pijanego męża, katowanie dziecka przez strażnika, nie powinien dbać o etykietę, tylko wrzasnąć na wku*wie stek obelg i wrzeszczeć na cały świat: "Ratunku!" - napisał na Instagramie.
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wsparła WOŚP
 

wpis Barbary Kurdej-Szatanwpis Barbary Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan

Myślicie, ż Kurdej-Szatan będzie wdzięczna za wsparcie? Aktorka nie odniosła się jeszcze do słów otuchy Hołdysa, ale oficjalnie przeprosiła za wulgaryzmy, których użyła w poście o Straży Granicznej.

Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa.

Zachowanie celebrytki może spotkać się z negatywnymi konsekwencjami. Eksperci już oceniają, że jej wartość marketingowa natychmiastowo spadła, co może skutkować utratą opiewających na kilkaset tysięcy złotych kontraktów reklamowych.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień ochrzciła syna. "Kuba niestety nie dotarł"

Więcej o: