Bądź na bieżąco. Więcej ciekawych artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl.
Roksana Węgiel rozpoczęła swoją karierę w 2017 roku, kiedy wzięła udział w pierwszej edycji programu TVP2 "The Voice Kids". Rok później wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Od tamtego czasu kariera Roxie nie zwalnia. Wokalistka występuje na wszystkich najważniejszych galach, festiwalach i w programach telewizyjnych. Roksana lubi eksperymentować z modą. Jej kreacje zawsze przykuwają uwagę. Jednak stylizacja, w której młoda wokalistka pojawiła się na czwartkowej Gali French Touch nie należała do udanych.
Roksana Węgiel wystąpiła wczoraj na Gali French Touch. To wydarzenie, które ma na celu przybliżyć Polakom kulturę Francji. Odbywa się co roku na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej, na której występują zarówno polskie, jak i francuskie gwiazdy. Gala przez wiele lat była emitowana przez TVN, jednak w tym roku emisję przejęła Telewizja Polska. Wystąpili między innymi: Barbara Pravi, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Imany, Rafał Brzozowski, Reni Jusis, Carla Bruni. Poza koncertem odbyły się też pokazy mody z udziałem dziennikarek TVP.
Obok wczorajszej stylizacji Roksany Węgiel nie mogliśmy przejść obojętnie. Piosenkarka założyła czarną marynarkę, do której były przyszyte wypchane rękawiczki imitujące sztuczne dłonie... Zdobiły je liczne pierścionki i bransoletki. Do marynarki dobrała legginsy i buty na obcasie. Całość uzupełniła jedną czarną rękawiczką i bogato zdobionymi kolczykami. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.
A wy? Co sądzicie o stylizacji Roksany Węgiel? Ciekawe rozwiązanie czy wpadka modowa?