Hit internetu! Tak zaczynała Roksana Węgiel. Fani zaskoczeni? Mało powiedziane. "Nie mogę uwierzyć"

Roksana Węgiel gwiazdą muzyki disco polo? Młoda artystka gościnnie wystąpiła w teledysku do piosenki "Mam obsesję" zespołu Rompey.

Więcej informacji o młodych artystach znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Największą rozpoznawalność przyniosło jej zwycięstwo w programie "The Voice Kids" oraz sukces w konkursie Eurowizji Junior w Mińsku. Okazuje się, że nastoletnia gwiazda przygodę ze światem muzyki rozpoczęła w nieco inny sposób.

Zuzanna Wichłacz, Chris Cugowski, Dagmara DomińczykDagmara Domińczyk to gwiazda "Sukcesji". Aktorów, którzy robią kariery za granicą jest więcej

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Zwyciężczyni Eurowizji Junior wystąpiła w teledysku gwiazd disco polo

Dziesięcioletnia Roksana wystąpiła w teledysku zespołu Rompey do utworu "Mam obsesję". Młoda piosenkarka jednak nie zaprezentowała swoich umiejętności wokalnych, a była jedną z osób pojawiających się w klipie. Fani byli zaskoczeni tym odkryciem. W komentarzach pod nagranie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Jaka słodka Roxie. Wtedy mało kto ją znał, a teraz jaka gwiazda w Polsce.
Szkoda, że Roksana nie jest tutaj wokalnie, a wizualnie, ale i tak na plus.
Nie mogę uwierzyć, że Roksana zaczynała swoją przygodę muzyczną od disco polo.
Roksana w discopolowej odsłonie? Nie spodziewałam się tego - napisali fani piosenkarki.

Nagranie jest bardzo popularne, do tej pory zebrało prawie 800 tysięcy wyświetleń. Jak wynika z komentarzy, Roksana spodobała się fanom w takiej odsłonie. W 2015 roku zapewne nie przypuszczała, że jej kariera rozwinie się i stanie się gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

 

Czy Roksana Węgiel weźmie udział na Eurowizji?

Fani nie mogą się doczekać, aż zobaczą występ Roksany na Eurowizji dla dorosłych. W rozmowie z portalem Eurowizja.org Węgiel przyznała, że minie jeszcze sporo czasu, zanim poczuje w sobie gotowość do udziału w konkursie. Piosenkarka dodała również, że mogłoby to się stać, gdyby miała możliwość zaprezentować doskonałą piosenkę.  

 
Więcej o: