Roksana Węgiel niczym Ariana Grande. Fani zgodni: Jesteś identyczna

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie zza kulis "You Can Dance. Nowa Generacja". Fani zwrócili uwagę na jej podobieństwo do Ariany Grande, z której czerpie inspiracje. Wiemy jakie gwiazdy uwielbiają amerykańską wokalistkę. Niektórzy nawet do niej pisali z prośbą o rady.

Więcej o młodych gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Roksana Węgiel w 2018 roku wygrała pierwszą edycję "The Voice Kids", a kilka miesięcy później powtórzyła swój sukces podczas Eurowizji Junior. Młoda wokalistka podpisała wówczas kontrakt, a piosenki, które zaczęła wydawać przypominały słuchaczom styl Ariany Grande. Teraz jest współprowadzącą programu "You Can Dance. Nowa Generacja". Chętnie dzieli się zdjęciami z backstage'u. Tak też było tym razem.

Zobacz wideo Fanki proszą Viki Gabor o porady. Sama pisała do Ariany Grande

Roxie znowu porównywana do Ariany Grande

Roxie jest w stałym kontakcie z fanami i chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się kolejnym ujęciem z planu programu TVP1. 16-latka po raz kolejny zszokowała. Fani znów porównują ją do Ariany Grande. Uważają, że wokalistki są na pierwszy rzut oka niemal identyczne.

 

Zobacz także: Lara Gessler umówiła się z mężem dzięki mamie, a Lewandowski nie spodobał się Ani na obozie. Jak się poznały sławne pary?

Czy tylko mi ona na pierwszy rzut oka przypomina Ariane Grande?
Jesteś identyczna co Ariana!"
Ale jesteś na tym zdjęciu do Ariany podobna.
Nie poznałem cię kochana wyglądasz tu totalnie jak Ari ! Najpiękniejsza księżniczka - piszą fani.

Roksana WęgielRoksana Węgiel zaczynała od disco polo? Fani: Nie spodziewałam się tego

Nie tylko Roksana Węgiel jest fanką Ariany Grande

Roksana Węgiel wielokrotnie wspominała, że uwielbia Arianę Grande. Twierdzi, że jest jej ogromną inspiracją. Internauci zauważyli podobieństwo w jej stylizacjach i kadrach w teledyskach. Roxie nie jest jedyną młodą wokalistką, która podziwia amerykańską gwiazdę. Viki Gabor w wywiadzie dla Plotka, który można zobaczyć powyżej wspomniała, że jest fanką Ariany Grande. Zawsze stara się odpisywać swoim fanom, ponieważ sama pisała o rady do swojej idolki.

Więcej o: