"Top Model". Olga Kaczyńska jest lekarzem, a Papierska wyprowadziła się z Polski. Sprawdzamy, co robią zwycięzcy poprzednich edycji

Już niedługo widzowie przekonają się, kto zostanie finalistą 11. edycji "Top Model". Sprawdźmy, jak radzą sobie dotychczasowi zwycięzcy. Pamiętacie ich z wybiegów?

Więcej informacji o uczestnikach programu "Top Model" znajdziesz na stronie Gazeta.pl

11. edycja modowego show stacji TVN przyciąga rzesze widzów. Już niedługo poznają oni uczestników, którzy trafią do ścisłego finału "Top Model". Sprawdźmy, jak zwycięzcy wcześniejszych sezonów wykorzystali szansę na wielką karierę w świecie modelingu.

"Top Model". Zwycięzcy poprzednich edycji. Co u nich słychać?

"Top Model" jest jednym z najchętniej oglądanych reality show stacji TVN. W poprzednim, dziewiątym, wydaniu modowego programu triumfował Mikołaj Śmieszek. Pamiętacie, kto wygrał wcześniejsze edycje?

"Top Model" 1. Paulina Papierska

Triumfatorką pierwszego sezonu "Top Model" była Paulina Papierska. Ulubienica Joanny Krupy krótko robiła karierę w Chinach. Teraz mieszka w Norwegii i spełnia się jako mama dwóch chłopców.

 

"Top Model" 2. Olga Kaczyńska

Zwyciężczynią drugiej edycji została 19-letnia Olga Kaczyńska. Wróżono jej karierę. Jednak i ona zrezygnowała z wybiegów na rzecz... medycyny. Niedawno pojawiła się w mediach i opowiedziała niedawnym ślubie i pracy lekarza.

 

"Top Model" 3. Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk związała się z modą. Zwycięstwo w programie pozwoliło jej na zawarcie kilku kontraktów i rozpoczęcie kariery, którą z powodzeniem kontynuuje. Modelka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zabiera głos w dyskusjach w ważnych sprawach i chętnie komentuje poczynania uczestników kolejnych edycji modowego show.

 

"Top Model" 4. Osuenhe Ugonoh

Osuenhe Ugonoh zrobiła zawrotną karierę. Już w programie podbiła serca widzów i jurorów. Poza tym, że jest dietetyczką, można ją zobaczyć w wielu kampaniach modowych i na okładkach magazynów.

 

"Top Model" 5. Radosław Pestka

Radosław Pestka był pierwszym mężczyzną, który wygrał "Top Model". Jednak odszedł od wybiegów i spełnia się jako bloger. Aktywnie wspiera społeczność LGBT. W piątej edycji show przegrali z nim Karolina Pisarek i Jakub Kosel. To ta dwójka robi kariery w świecie mody.

 

"Top Model" 6. Patryk Grudowicz

Zwycięzcą szóstej edycji "Top Model" został Patryk Grudowicz. Ze skromnego chłopaka przeszedł prawdziwą metamorfozę w prawdziwego modela. Do dzisiaj pracuje w branży i świetnie sobie radzi.

Patryk Grudowicz, Top ModelPatryk Grudowicz, Top Model Top Model screenshot, Patryk Grudowicz - instagram

"Top Model" 7. Katarzyna Szklarczyk

Choć Kasi Szklarczyk nie dawano szans na wygraną w programie, to jednak głosami widzów zwyciężyła. Teraz świetnie sobie radzi w modelingu. 

 

"Top Model" 8. Dawid Woskanian

Dawid Woskanin ujął jury swoją historią. Okazało się, że przed obiektywem radzi sobie świetnie. To na niego widzowie zagłosowali w ósmej edycji. Do dzisiaj robi karierę i świetnie wypada w sesjach zdjęciowych.

 

"Top Model" 9. Mikołaj Śmieszek

Poprzednią edycję modowego show wygrał Mikołaj Śmieszek. Również on wykorzystuje szansę zyskaną w programie. Na jego koncie w mediach społecznościowych można podpatrzeć jego sukcesy w branży.

 

Jesteście ciekawi, kto wygra dziesiątą edycję "Top Model"? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.