Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski cieszyli się budową domu. Niedługo, bo trzy godziny. Potem zostali okradzeni. "Ludzie, serio?"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są w trakcie budowy nowego domu. Para podzieliła się zdjęciem z prac robotniczych, jednakże ich radość nie trwała długo. Chwilę później poinformowali, że zostali okradzeni.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zdecydowali się zostać rodzicami w dość młodym wieku - ona miała 21 lat, a on 23. Oboje pochodzą z dużych rodzin, a ich wspólnym marzeniem było założenie własnej, dużej rodziny. Ponad temu przyszła na świat ich córka Pola, a na początku tego roku Nela. Kolejnym krokiem do spełnienia marzeń o szczęśliwym, rodzinnym życiu jest budowa domu. W ostatnim czasie rozanielona para podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z jego budowy, lecz niestety - ich szczęście nie trwało przesadnie długo.

Zobacz wideo Jan Dąbrowski pyta Sylwię Przybysz i swoją córkę o opinie na temat koszulki od Ekipy Friza

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali okradzieni

Dąbrowski wrzucił na Instagram zdjęcie z budowy domu, w którym poinformował obserwatorów, że za miesiąc rozpoczynają pierwszy etap prac. Influencer na fotografii zapozował na tle tablicy informacyjnej.

To mały krok dla człowieka, ale wielki dla budowy domu. Pozwolenia otrzymane, wykonawca zakontraktowany, zatem już w tym miesiącu zaczynamy pierwszy etap prac. Jak widzicie - tablica przez inwestorów zawieszona, no i kibelek też już jest - można zatem na spokojnie kontemplować nad kolejnymi etapami.
 

Niestety, radość zakochanych nie trwała długo. Zaledwie trzy godziny od wstawienia posta Dąbrowski poinformował, że ktoś ukradł tablicę z ogrodzenia. 

Ktoś już tablicę zakosił z ogrodzenia. Ludzie serio? Co z wami jest nie tak, po co wam tablica budowlana? Wy nic z tego nie macie, a my znów musimy jechać ją kupić, jechać do kierownika budowy, żeby ją wypisał i zawieźć na działkę, na którą mamy 1,5h drogi…

Jan DąbrowskiJan Dąbrowski fot. Instagram @jdabrowsky

Mamy nadzieję, że to ostatnie niedogodności, z jakimi przyjdzie zmierzyć się para, budując nowy dom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.