Włodarczyk wyprowadziła się z Polski na dłużej i zamieszkała w Hiszpanii. Wiemy, na czym będzie zarabiać [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agnieszka Włodarczyk już jakiś czas temu zapowiadała, że nie chce przebywać w kraju, gdy nadejdą zimniejsze miesiące. Razem z Robertem Karasiem i synem spakowali się i wylecieli do cieplejszego miejsca. Plotek dowiedział się, z czego aktorka będzie się tam utrzymywać.

Więcej ciekawych artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl.

Agnieszka Włodarczyk przed podróżą pytała fanów o miejsca, do których może się udać z małym dzieckiem. Od kiedy wyznała, że na dłuższy czas zmienia miejsce zamieszkania, trzymała w tajemnicy, dokąd się udaje z rodziną. Aktorka już zdążyła pochwalić się nową lokalizacją na najbliższe miesiące i udostępniła klimatyczne zdjęcie na tle zachodu słońca. Instamama korzysta z pięknej pogody. Na Instagramie Roberta Karasia również nie zabrakło rodzinnych kadrów. Internauci twierdzą w komentarzach, że Milan odziedziczył urodę po znanej aktorce. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Owen WillsonCórka Owena Wilsona skończyła trzy lata i nigdy nie spotkała swojego taty

Katarzyna Dowbor z córką, Iris LawNieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa, tajemniczy Maks Ibisz

Agnieszka Włodarczyk zamieszkała z rodziną w Hiszpanii 

Agnieszka Włodarczyk wyleciała z rodziną do Hiszpanii. Całą trójką na dłużej zatrzymali się w Marbelli. Na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w letniej sukience, na tle zapierającego dech w piersi widoku. Agnieszka przyznała, że pogoda ich rozpieszcza, w przeciwieństwie do temperatur w Polsce. 

Nowe miejsce na dłużej. Morze, góry, odpowiednia temperatura. Dziś w ciągu dnia było 27 stopni. Idealnie - napisała aktorka.
 

Fani w komentarzach zasypali aktorkę komplementami i nie ukrywali, że zazdroszczą jej takiego wypoczynku. Na Instagramie Roberta Karasia pojawiły się zdjęcia z rodzinnego dnia, a obserwatorzy skorzystali z okazji i pisali, że ich syn to kopia Agnieszki. 

Dzidzia to czysta mamcia.
Fajna z was rodzinka.
Uwielbiam was - pisali internauci.

Pewnie zastanawia was, z czego będzie się tam utrzymywać Agnieszka Włodarczyk? Jak się dowiedzieliśmy od naszego informatora, aktorka zarobi dzięki aktywności w mediach społecznościowych:

 Agnieszka ma dużo ofert dotyczących współpracy na Instagramie. Odkąd została mamą, może reklamować wszystko: produkty, zabawki, kosmetyki dla dzieci ale także rzeczy do domu. Podoba się reklamodawcom, stąd może liczyć na stawki od 3 do 10 tysięcy za post. Wszystko zależy, czy ma on obejmować również film, wtedy stawka jest większa. Negocjuje się także, jak długo wpis będzie na stronie i czy jest zakaz konkurencji. Na pewno jest to praca mniej absorbująca niż aktorstwo, gdzie trzeba jeździć że spektaklami po Polsce. Idealna praca, gdy ma się tak małe dziecko - zdradza w rozmowie z Plotkiem pracownik branży reklamowej.
 

CleoCleo nagrała wideo z "nieogarniętą twarzą". Zmyła makijaż, pozbyła się doczepów

Wy również wiedziecie podobieństwo małego Milana do Agnieszki Włodarczyk

Więcej o: