Marianna Schreiber chwali się, że wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. "Nie dostałam listy pytań. Dla mnie nie ma tematów tabu"

Marianna Schreiber nie daje o sobie zapomnieć. Media też skrzętnie wykorzystują jej popularność. Właśnie została zaproszona przez Kubę Wojewódzkiego do jego talk-show.

Marianna Schreiber zdobywa show-biznes błyskawicznie. Media rozpisywały się o jej udziale w "Top Model" podkreślając, że jest żoną polityka PiS, a występuje w programie stacji TVN niechętnej rządzącej formacji. Choć szybko odpadła z rywalizacji o karierę w modelingu, to nie zrezygnowała z marzeń i wykorzystuje zdobyty rozgłos. Udziela wywiadów, prowadzi blog, jest aktywna na Instagramie i chętnie pozuje do sesji zdjęciowych.

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Marianna Schreiber wystąpi u Wojewódzkiego

Właśnie zdradziła, że została zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego. Na znanej wszystkim kanapie będzie mogła opowiedzieć o sobie, swoim życiu i karierze.

W przyszłym tygodniu będę u Kuby Wojewódzkiego. Więc się przygotowuję. Nie dostałam listy pytań i szczerze mówiąc, nie chcę jej. Dla mnie nie ma tematów tabu.

Marianna Schreiber jest pewna, że Wojewódzki nie jest w stanie niczym jej zaskoczyć. Nie obawia się trudnych pytań i nie chce mieć przygotowanych odpowiedzi, żeby jej występ nie wyglądał sztucznie.

Myślę, że Kuba nie jest w stanie mnie niczym zaskoczyć. Oczywiście mam duży dystans do siebie i znam się na żartach, nawet tych niesmacznych.

Zapytana, czy nie obawia się, że jakieś tajemnice z jej prywatnego życia mogą wyjść na jaw podczas wywiadu, odpowiedziała:

Być może są jakieś małe rzeczy, o których jeszcze nie mówiłam. Jestem takim trochę grzesznikiem. Ale po tym wszystkim, co się dzieje, to już mnie nic nie złamie.

Marianna Schreiber przyznała też, że owszem coś już mężowi wspominała o udziale w talk-show TVN, ale nie wyjaśniła do końca, o co chodzi.

Będziecie oglądać jej występ w TVN?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.