Małgorzata Socha odchodzi z "Przyjaciółek"? Na Instagramie zamieściła pożegnanie. "Ostatni dzień...". Oby nie

Małgorzata Socha opublikowała w mediach zabawne zdjęcie w towarzystwie ekipy z planu "Przyjaciółek". Aktorka ubolewa nad końcem zdjęć do produkcji.

Małgorzata Socha od dziewięciu lat wciela się w postać Igi w serialu "Przyjaciółki". Produkcja cieszy się niezmienną sympatią widzów, a obecnie na Polsacie emitowany jest jej 18. sezon. Czy dla Sochy to ostatnie chwile na planie serialu?

Zobacz wideo "Przyjaciółki" odc. 170 - zwiastun

Socha żegna się z planem "Przyjaciółek". "Ostatni dzień..."

Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje z ekipą filmową. W opisie do fotografii, Małgorzata Socha ubolewa nad upływającym czasem. Jak się okazuje jednak, słowa aktorki nie muszą oznaczać końca przygody z "Przyjaciółkami".

 
Ostatni dzień na planie @przyjaciolkipolsat! Czas leci za szybko. Dziękuję całej ekipie - jesteście cudowni! A dziś w @polsatofficial kolejny odcinek - czytamy na Instagramie.

Najprawdopodobniej Małgorzata Socha będzie miała okazje spotkać się jeszcze z zaprzyjaźnionymi członkami ekipy, bowiem Polsat nie ogłosił końca produkcji serialu. Z końcem września natomiast zrealizowano wszystkie zdjęcia do najnowszego sezonu "Przyjaciółek", stąd wynurzenia Sochy na temat pożegnania ze współpracownikami.

"Przyjaciółki". O czym jest serial?

Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, które w przeszłości łączyła szczególna więź. Po przełomowym spotkaniu klasowym, odnawiają ze sobą kontakt i obserwują, jak bardzo zmieniły się od czasów liceum. W rolę tytułowych przyjaciółek wcielają się cztery znane aktorki: Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska oraz Joanna Liszowska. Serial emitowany jest na Polsacie od 2012 roku.

Oglądacie serial "Przyjaciółki"?

Więcej o: