Joanna Liszowska pozuje bez makijażu na tle morza. Internauci porównali ją do Magdy Mołek

Joanna Liszowska opublikowała wspominkowe zdjęcie. Pokazała się na nim bez makijażu. Internauci nie szczędzili jej komplementów. Niektórym przypomniała Magdę Mołek.

Joanna Liszowska jest obecna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje kadry związane z pracą, a także życiem prywatnym. Pojawiają się tam również bardziej osobiste posty, jak chociażby ujęcia z wakacji. Zamieszczone przez nią zdjęcie spodobało się internautom.

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu. Internautom przypomniała Magdę Mołek

Zaczęła się jesień, podczas której wiele osób lubi wspominać letni odpoczynek. Tak było też z Joanną Liszowską. Na ostatniej fotografii, która pojawiła się na profilu, gwiazda wróciła pamięcią do czasu spędzonego nad morzem. Aktorka zapozowała tam w naturalnym wydaniu, bez makijażu, uśmiechając się do obiektywu aparatu. Miała na sobie białą bluzkę odkrywającą ramiona i podkreślającą jej opaleniznę. Liszowska przesyłała swoim obserwatorom dobrą energię.

Powrócę tam, gdzie szum fal! Na razie tylko w myślach. Słoneczny uśmiech wam posyłam! Nie dajemy się szarości! #good #memories (#dobre #wspomnienia – dop. red.) – czytamy w opisie posta.
 

Adam ZdrójkowskiAdam Zdrójkowski o dorastaniu na planie "Rodzinka.pl": "Tomek Karolak nazywał mojego tatę Rumcajs"

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci komplementowali urodę aktorki. Zaznaczali, że Joanna Liszowska wygląda naprawdę bardzo młodo na pokazanym ujęciu. Co więcej, jednej z fanek gwiazda skojarzyła się ze znaną dziennikarką.

Śliczne, naturalne zdjęcie.
Więcej niż 17 lat bym ci na tym zdjęciu nie dała!
A ja przez chwilę myślałam, że to Magda Mołek - pisali.

Nikodem RozbickiNikodem Rozbicki pokazał brata. Są niezwykle podobni!

Aktualnie Joannę Liszowską można oglądać na antenie Polsatu w 18. już sezonie serialu "Przyjaciółki".Wciela się tam w postać Patrycji. Obok niej w produkcji pojawiają się też m.in. Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha oraz Anita Sokołowska. 

Więcej o: