"Przyjaciółki". Co czeka widzów w nowym sezonie? Przygotujcie się na nowych bohaterów

"Przyjaciółki" wystartowały 2 września na antenie Polsatu z kolejną, tym razem 18. serią. Co czeka nas w nowej odsłonie? Pojawią się nowe twarze, a wraz z nimi nowe romanse.

Za nami pierwszy odcinek 18. sezonu "Przyjaciółek". Dalsze losy Joanny Liszowskiej, Małgorzaty Sochy, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej będzie można oglądać w czwartki o godz. 21.05 na Polsacie

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

18. sezon "Przyjaciółek". Co nas czeka w serialu?

W najnowszej odsłonie nie zabraknie rozterek miłosnych i dramatów. Pojawią się także nowe twarze. Sajmon będzie próbował odzyskać zaufanie Ingi, a salon Patrycji z dnia na dzień zostanie zamknięty. Kobieta zatrudni się u nowej bohaterki - Ewy. W rolę fryzjerki wcieli się Katarzyna Ankudowicz.

Dla Zuzy wciąż najważniejsi są synowie. Zastanawia się, czy powinna się angażować w znajomość z kolejnym mężczyzną i czy jest w stanie zaufać na nowo. Nagle na jej drodze pojawi się stary znajomy, który... okaże się jej szefem. Czy ta relacja odbije się na pracy Zuzy? 

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska została porównana do światowych gwiazd

Paweł Ławrynowicz wcieli się w rolę Konrada 

Konrad jest starym znajomym Zuzy. Trafia na niego w pracy i okazuje się, że będzie jej szefem w banku. Kiedyś nie uchodził za dżentelmena, przez co bohaterka nie wspomina go dobrze. Dziś odnosi sukcesy w życiu zawodowym, które stawia na pierwszym miejscu. Będzie wymagał od Zuzy ogromnego zaangażowania i determinacji. Czy dawna znajoma da radę udowodnić, że życie zawodowe nie jest najważniejsze? Możemy być pewni, że ta dwójka sporo namiesza. 

Mam ogromną przyjemność grać w nachodzącym sezonie "Przyjaciółek" postać Konrada, który jest szefem oddziału banku, w którym pracuje Zuza. Jest więc bezpośrednim przełożonym Zuzy, a dodatkowo okazuje się być jej dawnym znajomym. Ta historia będzie odciskać delikatne piętno na dzisiejszych relacjach zarówno z Zuzą, jak i pozostałymi przyjaciółkami, w przeszłości bowiem Konrad raczej nie był dżentelmenem - mówi Paweł Ławrynowicz o roli Konrada. 

Serce Anki skradnie tancerz. Gorące tango Argentino wróży nowy romans?

Paweł cały czas przebywa w kancelarii, przez co Anka czuje się osamotniona. Jej ukochany wpadł w wir pracy i nie ma dla niej czasu. Wtedy pojawia się pewien tancerz - Łukasz, w którego rolę wcieli się Dariusz Wieteska. Bohater w wolnym czasie amatorsko trenuje tango Argentino, a na co dzień pracuje jako tłumacz języka hiszpańskiego. Aktor przyznał, że ta rola jest dla niego dużym wyzwaniem. Po przygodzie w "Tańcu z Gwiazdami" musiał wrócić na salę treningową. 

Przyjaciółki"Przyjaciółki". Jedna z aktorek odchodzi z obsady: Nagrała ostatnie sceny

Rola Łukasza jest dla mnie wyzwaniem, ponieważ mój bohater w czasie wolnym chodzi na milongi. Musiałem więc wrócić do treningów tańca (śmiech). Na szczęście, jeśli chodzi o tango argentyńskie pamiętałem jeszcze co nieco z "Tańca z Gwiazdami" i był to jeden z moich ulubionych stylów - powiedział Dariusz Wieteska o swoim powrocie do tańca. 
Więcej o: