"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna bawi się na weselu. Kreację pożyczyła od Izy

Joannę Lazar i Izabelę Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" połączyła przyjaźń. Panie wymieniają się nawet ciuchami. Ostatnio Joanna bawiła się na weselu w pożyczonej od Izy sukience.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się na Instagramie, że bawiła się na weselu. Pokazała się także w towarzystwie partnera. Na imprezę założyła długą sukienkę w kolorze pudrowego różu, którą pożyczyła od Izy z piątej edycji programu. Panie jakiś czas temu bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły, co widać na ich instagramowych kontach.

Zobacz wideo Problemy garderobiane, czyli jak poradzić sobie z niesfornym stanikiem i bez pomocy zapiąć sukienkę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna pożyczyła sukienkę od Izy

Joanna Lazar w sierpniu poinformowała fanów na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Zaokrąglający się brzuch na weselu ukryła pod elegancką sukienką. Mieliśmy okazję widzieć w niej wcześniej Izę z poprzedniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Joanna nagrała relację z imprezy, oznaczając Izę i dziękując jej za pożyczenie kreacji. Choć wcześniej przyszła mama nie pokazywała swojego partnera, zamieściła nagranie z parkietu, na którym widać, jak tańczy w jego objęciach. Po imprezie wypoczywała w pięknym hotelu w Beskidach.

Zarówno Joanna, jak i Iza nie miały szczęścia do partnerów w programie. Joanna rozwiodła się wkrótce po zakończeniu emisji. Natomiast niedawno Iza i Kamil poinformowali, że także się rozstali. Ostatnio z jej profilu na Instagramie zniknęły wszystkie posty, w których znajdowały się wspólne zdjęcia z mężem. Tym samym żadna z par piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przetrwała próby czasu. Po raz pierwszy doszło także do tego, że osoby z innych małżeństw związały się ze sobą. Mowa oczywiście o Karolu i Laurze. Tymczasem fani programu w każdy wtorek mogą oglądać już szóstą edycję miłosnego show.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia wrzuciła zdjęcia z "niezapomnianego" wieczoru panieńskiego. Zabawa była przednia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.