"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura i Karol szaleją na parkiecie. Pokazali nagranie. "Razem możemy wszystko"

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili podszkolić swoje taneczne umiejętności. Filmik z lekcji wylądował na Instagramie. Jak sobie radzą na parkiecie?

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz chętniej mówią o swoim związku. Regularnie prowadzą również swoje media społecznościowe, w których co jakiś czas pojawiają się ich wspólne zdjęcia bądź nagrania. Ostatnio para zapisała się do studia tańca. Na parkiecie radzą sobie już całkiem dobrze.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura i Karol wywijają na parkiecie, fani zachwyceni

Na filmiku widzimy skupionych Laurę i Karola, którzy odwzorowują kroki charakterystyczne dla bachaty, tańca wywodzącego się z gorącej Dominikany. Pod koniec układu koncentracja spada, a para wybucha śmiechem.

 
Razem możemy wszystko - czytamy w opisie.

Tego samego zdania są również fani obserwujący profil Laury, których zachwycił taniec pary. Komentujący skupili się przede wszystkim na tym, że byli uczestnicy "Ślubu od  pierwszego wejrzenia" stanowią niezwykle zgrany duet. Zachwytom nie było końca!

Od pierwszego odcinka ŚOPW wiedziałam, że jesteście dla siebie stworzeni. I dobrze, że w końcu trafiliście na siebie.
Wspólną pasja i czas to coś pięknego. Fajnie was widzieć i to, jak los się do was uśmiechnął, a wy to pielęgnujecie.
Super, bezcenne chwile - czytamy pod postem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci nie sądzili, że Laura i Karol mogą stworzyć związek

Przypomnijmy, że eksperci na początku programu uznali, że Karol i Laura nie do końca do siebie pasują. Mężczyzna poślubił Igę, emocjonalną i kontrowersyjną uczestniczkę, zaś Laura złożyła przysięgę małżeńską nader spokojnemu Maćkowi. Po czasie okazało się, że wybory eksperckie były kompletnymi niewypałami.

Kibicujecie Laurze i Karolowi?

Więcej o: