"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba ZAWSZE trenuje w pełnym makijażu. Dlaczego? Jacek Jeschke nie krył rozbawienia [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sylwia Bomba spędza wiele godzin na sali treningowej, w której uczy się kolejnych układów do "Tańca z Gwiazdami". Nawet wylewanie siódmych potów nie jest dla niej powodem, by rezygnować z makijażu. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała, dlaczego to dla niej ważne.

Sylwia Bomba coraz lepiej radzi sobie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Ostatnio doznała poważnej kontuzji - złamała dwa żebra. Mimo to nie poddaje się i dalej ostro trenuje taneczne kroki pod okiem Jacka Jeschke. Gwiazda programu "Gogglebox" potrafi być zdyscyplinowana. Kiedy wybiera się na trening, nigdy nie zapomina o starannym, porannym makijażu. Dlaczego ćwiczy w make-upie?

Zobacz wideo Dlaczego Sylwia Bomba trenuje w makijażu? Chwali się, że schudła

Klaudia HalejcioHalejcio świętowała 31. urodziny niczym gwiazda rocka. Dostała prezent za 10 tys. zł

"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba zawsze trenuje w pełnym makijażu

Sylwia Bomba lubi czuć się atrakcyjnie nawet podczas wielu godzin treningów na sali "Tańca z Gwiazdami". Na zdjęciach z prób na parkiecie zawsze jest w pełnym makijażu, w przeciwieństwie do innych uczestniczek. To jest sposób na rozpieszczanie samej siebie.

Ja lubię makijaż. Poniedziałek rano to jest jedyny dzień, kiedy ja wychodzę z domu bez makijażu, bo wiem, że w tym dniu mnie pomalują itd. Natomiast wszystkie treningi i wszystkie próby mam zawsze w makijażu, ponieważ uważam, że to, ile dajemy sobie szacunku i jak siebie traktujemy - tak samo traktują nas ludzie - powiedziała Plotkowi.

Jacek Jeschke nie krył rozbawienia podejściem Sylwii do kwestii make-upu.

Ostatnio choreograf podszedł i mówi: Sylwia, ty byłaś na jakiejś sesji, czy idziesz na sesję? Nie, Sylwia przyszła po prostu na trening - dodał taneczny partner Sylwii Bomby.
 

Fryzjer gwiazd ocenia metamorfozę Olgi Król"Top Model". Fryzjer gwiazd ocenił metamorfozę Olgi Król. "Totalnie krzywdząca"

Gwiazda "Gogglebox" pochwaliła się nam także, że słyszy wiele komplementów od kolegów i koleżanek z planu. To dlatego, że podczas treningów sporo schudła, co nie zostało niezauważone podczas prób do "Tańca z Gwiazdami". Ile kilogramów zrzuciła? W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim zdradziła, jaki jest sekret jej wagi. Powiedziała także, ile trenuje. A ile czasu traci na poprawki makijażu na sali treningowej? Dowiecie się z naszego materiału wideo na górze strony.

Więcej o: