Andrzej Grabowski w "Tańcu z Gwiazdami" zwierzył się na temat stanu zdrowia. Wcześniej ukrywał, że przeszedł poważną operację

Andrzej Grabowski stroni od mówienia na temat życia prywatnego. 69-letni aktor od jakiegoś czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi, o których opowiedział podczas nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami".

Andrzej Grabowski od kilku lat zasiada jako juror w programie "Taniec z Gwiazdami". Należy do skrytych osób i nieczęsto pojawia się na ściankach, czy zdradza szczegóły z życia prywatnego. Podczas nowego odcinka tanecznej rywalizacji aktor zrobił jednak wyjątek i rozgadał się na temat swojego stanu zdrowia. Przez długi czas ukrywał, co mu dolegało. 

Zobacz wideo Andrzej Grabowski uważa, że powróciła cenzura

Alicja Boratyn, Tola SzlagowskaAlicja Boratyn z Blog 27 szuka pracy. "Pracowałam jako kelnerka, angielski na poziomie B2"

Andrzej Grabowski ukrywał, że przeszedł poważną operację 

Andrzej Grabowski w 2010 r. przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Aktor cierpiał na nadwagę i dzięki zabiegowi zrzucił sporo kilogramów. Nie ukrywał, że czuje się znacznie lepiej, jednak o szczegółach opowiedział wyjątkowo w jednym z telewizyjnych show:

Wycięli mi część żołądka i schudłem ponad 40 kilogramów. (...) Nie jestem też na żadnej diecie. (...) Mniej żryć, to jest najlepsza dieta - wyznał.

Grabowski przez lata nie wdawał się w szczegóły na temat swojego stanu zdrowia. To się jednak zmieniło i w "Tańcu z Gwiazdami" podczas oceniania jednej z par, zdobył się na małe zwierzenie. Aktor ukrywał, że musiał przejść poważny zabieg wymiany obydwu bioder. Tego typu operacje są szansą dla wielu osób na uniknięcie trwałego inwalidztwa. Andrzej Grabowski zmagał się z deformacją stawu biodrowego, co powodowało przewlekły ból i ograniczyło jego sprawność ruchową. 

Aktor z humorem wyznał, że teraz w końcu może szaleć na parkiecie, ale będzie tańczył ze sztucznymi biodrami. 

Ja mogę zatańczyć taniec współczesny z dwoma sztucznymi biodrami - powiedział w programie aktor.

Impreza magazynu 'Vogue'Tłum gwiazd na imprezie "Vogue'a". Anna Lewandowska w zupełnie innym wydaniu

Mamy nadzieję, że już wrócił do pełni sił i od czasu zabiegu nie towarzyszy mu przewlekły ból, jak to miało miejsce wcześniej.

Więcej o: