"Love Island". Alex i Jurek stworzyli parę. Widzowie oczarowani: Oboje są takimi słodziakami. Pojawiły się też wątpliwości

Ostatnio do willi weszły nowe singielki. Dwie Ole od razu zwróciły uwagę islanderów. W niedzielnym odcinku dziewczyny zdecydowały, z kim chcą stworzyć parę. Ich decyzje wywołały lawinę komentarzy ze strony widzów.

Za nami kolejne odcinki "Love Island". Ostatnio powitaliśmy w programie dwie singielki. Ich obecność zachwyciła chłopaków i zaniepokoiła inne uczestniczki. Po całym dniu rozmów Alex i Aleksandra musiały podjąć decyzję, z kim chcą stworzyć parę. Aleksandra wybrała Arka. Za to Alex postanowiła stworzyć parę z Jurkiem. Nowe pary od razu wybrały się na randki, a internauci zaczęli komentować wybory dziewczyn. 

Zobacz wideo Kłótnia Angeliki i Adriana z "Love Island"

Widzowie komentują parę Alex i Jurka

Na Instagramie "Love Island" pojawił się krótki film, który stanowi urywek z wyemitowanej sceny, kiedy Alex i Jurek byli na randce. Pod postem posypały się opinie fanów. Obserwatorzy w większości są zgodni, że bohaterowie programu pasują do siebie. 

Oboje są takimi słodziakami i chyba mają dobre charaktery. Mili tak o! Po prostu. Dla drugiej osoby. Bez węszenia drugiego dna.
Super wybór Alex. Może w końcu Jurek dostał partnerkę, która nie udaje i nie bawi się kolesiami.
Jurek jaki onieśmielony przy niej, nie wiedział, o czym mówić. Fajnie ich się ogląda.

Jedna z internautek przyznała, że Alex wydaje się być wiarygodna, ale zwróciła uwagę, że dziewczyna brała już udział w zagranicznej edycji programu. Przypomnijmy, że Aleksandra Jakóbczyk kilka lat temu wzięła udział w belgijskiej edycji show - i co więcej, wygrała ją! Jej ówczesnym partnerem był Denzel Slager, z którym tworzyła szczęśliwą relację jeszcze długo po programie. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a Alex zdecydowała się poszukać szczęścia w polskiej edycji programu.

Dziewczyna wydaje się szczera i wiarygodna, ale już brała udział w belgijskiej edycji i i wygrała, więc ma już doświadczenie, doskonale wie, na czym polega formuła programu i wie, jak grać.

A wy? Co sądzicie o parze Alex i Jurka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.