Dorota Szelągowska cieszy się z powrotu do domu i pokazuje salon. Fani zachwyceni. "Ale klimat!"

Dorota Szelągowska w ostatnim wpisie na Instagramie po raz kolejny opublikowała zdjęcia swojego domu. Tym razem pokazała nam salon. Robi wrażenie!

Dorota Szelągowska w krótkim czasie stała się narodową specjalistką od aranżacji wnętrz. Programy z jej udziałem cieszą się niesłabnącą popularnością widzów, a córka Katarzyny Grocholi cieszy się niesłabnącym autorytetem jeżeli chodzi o tematykę urządzania mieszkań. Nic więc dziwnego, że każda fotografia, która przedstawia jej prywatne lokum, jest zawsze chętnie komentowana przez internautów.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska komentuje udział w show Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska pokazała salon w stylu boho. "Stęskniłam się"

Szelągowska nierzadko chwali się w mediach społecznościowych wyposażeniem i wnętrzem swojego domu. Na jej Instagramie znajdziemy dużo zdjęć z jej jadalni, kuchni czy salonu. Szelągowska stara się co jakiś czas przeorganizowywać te pomieszczenia i poprzez drobne elementy modyfikować ich styl. 

W ostatnim wpisie Szelągowska pokazała obserwatorom swój salon. W opisie zdradziła, że przez jakiś czas przebywała poza miejscem zamieszkania i zdążyła się stęsknić za swoimi czterema kątami.

 
Dom. Stęskniłam się… - czytamy na Instagramie.

Internauci zachwyceni salonem Szelągowskiej. "Czuć, że z duszą"

Urządzony w stylu boho pokój dzienny zachwycił fanów. Internauci byli zwłaszcza pod wrażeniem dodatków, które nadawały wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Szelągowska nieco przemeblowała swój salon, a na stole ustawiła wazon z wysokimi łodygami suszonej trawy pampasowej. 

Ale ładnie! Przemeblowanie było!
Chciałabym mieć taki salon!
Piękne, stylowe, przytulne miejsce. I czuć, że z duszą - czytamy w komentarzach pod postem.

Jak podoba wam się salon Doroty Szelągowskiej?

Więcej o: