Katarzyna Skrzynecka majstrowała przy zdjęciu w białej kreacji? Fani: Znów retusz! Teraz przyszła w tej sukience do teatru

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się w sobotę na Scenie Relax, gdzie odbyła się premiera spektaklu "Wieczór Panieński Plus". Aktorka pozowała do zdjęć w białej kreacji, która kilka dni wcześniej wzbudziła niemałe kontrowersje.

Wystartował kolejny sezon muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan ma problemy ze skórą. Tłumaczy nam, dlaczego [PLOTEK EXCLUSIVE]). W roli jurorki znów możemy oglądać Katarzynę Skrzynecką, która na nagraniach pierwszego odcinka pojawiła się w białej sukience z głębokim dekoltem. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem zza kulis, za co otrzymała mnóstwo pochwał. Spora część internautów zarzuciła jej jednak, że majstrowała przy zdjęciu, wyszczuplając sobie talię. Teraz Skrzynecka przyodziała tę kreację na celebrycką imprezę. Widzicie różnicę?

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka majstrowała przy zdjęciu w białej kreacji? Fani: Znów retusz! Teraz przyszła w tej sukience do teatru

W sobotę na Scenie Relax odbyła się premiera spektaklu "Wieczór Panieński Plus". Jedną z gwiazd imprezy była Katarzyna Skrzynecka, która po spektaklu rozdawała autografy i pozowała z fanami do zdjęć. Na publiczności wspierali ją ukochany - Marcin Łopucki oraz córka - Alikia. Nie oni jednak wzbudzili największe zainteresowanie, a biała kreacja Katarzyny.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka KAPiF

Jak prezentowała się gwiazda? Śmiemy twierdzić, że w bieli nie jest jej do twarzy, zwłaszcza kiedy w oczy rzuca się mocna opalenizna, która oczywiście po wakacyjnym okresie nikogo nie dziwi.

 

Pod postem, pod którym internauci krytykowali aktorkę, aktualnie nie można uświadczyć nawet jednego komentarza. Gwiazda zablokowała możliwość wyrażania swojej opinii. Warto dodać, że w sobotę postawiła jednak na nieco inną fryzurę. W której wersji ją wolicie?

Więcej o: