Anna Lewandowska z Klarą na meczu Polska-Anglia. "Kibicujcie tam ładnie dziewczyny". Fani docenili stylizację trenerki

Reprezentacja Polski rozgrywa kolejny mecz na Narodowym. Tym razem podejmuje mocnego przeciwnika - Anglię. Piłkarzom kibicuje Anna Lewandowska z córką Klarą.

Trwają piłkarskie eliminacje do Mistrzostw Świata. Dziś na murawie pojawili się: Szczęsny, Glik, Bednarek, Jóźwiak, Krychowiak, Moder, Lewandowski, Buksa, Dawidowicz, Puchacz, Linetty. Podczas meczu zawodnicy mogą liczyć na świetny doping. Również swoich bliskich.

Zobacz wideo Anna Lewandowska relacjonowała swoje urodziny na Instagramie. Przyjaciele sprawili jej niesamowitą niespodziankę

Anna Lewandowska z Klarą na Stadionie Narodowym

Anna Lewandowska nie mogła przegapić środowego meczu naszej reprezentacji z Anglią. Zasiadła na trybunach Stadionu Narodowego wraz z córką Klarą. Trenerka wspiera Roberta Lewandowskiego i regularnie pojawia się na jego meczach. Jeśli nie może być obecna, relacjonuje w sieci, jak razem z dziećmi ogląda mecze w telewizji.

Tym razem na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie z trybun. W kadrze widać, jak obie z córką trzymają biało-czerwone flagi. Jest to zapewne odpowiedź na zarzuty, jakie ostatnio zgłaszali internauci pod jej zdjęciem sprzed kilku dni. Trenerka kibicowała podczas meczu z Albanią, a fani wypatrzyli leżący pod stopami Anny Lewandowskiej szalik polskiej reprezentacji. Teraz żona "Lewego" chce się zrehabilitować i dumnie powiewa flagą.

 

Pod wpisem trenerki pojawiły się komentarze kibiców. Wszyscy zagrzewają naszych do walki. Są też pesymistyczne opinie, że w meczu z Anglią nie mamy dużych szans.

Trzymamy kciuki! Lewy strzelaj i wygrywamy.
Super stylówka. Kibicujcie tam ładnie dziewczyny.

W kilku wypowiedziach internauci zwrócili uwagę na ubranie Anny Lewandowskiej. Trenerka miała na sobie długi czarny płaszcz wiązany w pasie, dżinsy i białe trampki. Prosto, ale na czasie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA