Kinga Rusin na romantycznym zdjęciu z Markiem Kujawą. Zachwyca się miłością. "Wspólna firma, wspólny świat"

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym, Markiem Kujawą. Prezenterka nie ukrywa, że jest z nim bardzo szczęśliwa.

Kinga Rusin od jakiegoś czasu żyje z dala od życia publicznego. Po tym, jak odeszła z "Dzień dobry TVN" i odmówiła powrotu do stacji, usunęła się nieco w cień. Wyjechała z Polski, podróżuje po świecie, jednak co jakiś czas kontaktuje się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Dodaje zdjęcia, za pomocą których zdradza, jak upływa jej czas. Mimo odpoczynku od show-biznesu, nadal angażuje się w kwestie społeczno-polityczne.

Zobacz wideo Jak Kinga Rusin dba o siebie?

Kinga Rusin na zdjęciu z Markiem Kujawą

Kindze Rusin podczas podróży często towarzyszy Marek Kujawa, z którym prowadzi i rozwija biznes kosmetyczny. Są w związku od 11 lat - w październiku będą świętować kolejną rocznicę. Prezenterka nie ukrywa, że to z nim stworzyła wymarzony związek.

Świadczyć może o tym jej ostatni post na Instagramie. Dodała wspólne zdjęcie, które zrobiono im w Kenii i opatrzyła je podpisem:

Wspólne pasje, wspólna firma, wspólny świat - brzmi.
 

Internauci są pod wrażeniem tego, jak się dobrali. Uważają, że idealnie do siebie pasują.

Tak wygląda spełniona para. Podziwiam już od lat.
Życzę sobie takiej miłości, wspaniali.
Pięknie. Mogę dokładnie to samo napisać, wstawiając zdjęcie z mężem. Nie ma lepszego połączenia. Samych przyjemności życzę - piszą w komentarzach.

Rusin i Kujawa poznali się podczas wakacji, które spędzali na greckiej wyspie Rodos. "Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno, a zupełnie czego innego oczekiwałam" - wspominała prezenterka. Spotkali się później na lotnisku, a Marek zwrócił się do gwiazdy z zapewnieniem, że zmieni jej życie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.