Wakacyjna Trasa Dwójki. Roksana Węgiel nie dostanie piątki za tę stylizację. Znowu poszło o spodnie

Roksana Węgiel wystąpiła w Sopocie podczas ostatniego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Jej stylizacja kolejny raz zwracała uwagę, jednak nie zachwyciła.

Wakacyjna Trasa Dwójki dobiega końca. W niedzielę 29 sierpnia na antenie TVP2 emitowano ostatni z koncertów w ramach trasy. Do Sopotu zawitało wielu artystów, jak np. Maryla Rodowicz, zespół Boys i Zenek Martyniuk, którzy wystąpili przed zgromadzoną na miejscu publicznością. Nie zabrakło również gwiazd młodego pokolenia, w tym Roksany Węgiel. Kolejny raz postawiła na stylizację, która nie okazała się trafiona.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Kolejny raz wybrała spodnie, za które nie dostanie piątki

Ostatni weekend sierpnia Roksana Węgiel może zaliczyć do pracowitych. W sobotę piosenkarka wystąpiła w Kielcach podczas koncertu Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Dzień później natomiast była już w Sopocie na Wakacyjnej Trasie Dwójki. Tam również wybrzmiała jej piosenka "Korona". Uwagę zwracał outfit gwiazdy.

DodaUtwór Dody w końcu wybrzmiał na antenie RMF FM. Oto, jak zareagowała gwiazda

Gwiazda postanowiła założyć czarny top z jednym rękawem oraz szerokie spodnie z licznymi nadrukami. Całość "wzbogaciła" czerwonymi i pomarańczowymi paskami oraz sznurkami, którymi przewiązała odsłonięty brzuch i jedną z nogawek. Jakby tego było mało, na nosie piosenkarki pojawiły się okulary w kolorze jednego ze wspomnianych sznurków, a do włosów doczepiony był cienki warkocz. Całość wyglądała chaotycznie. Nie pomogły też ciężkie, czarne buty. Za wokal gwiazda ma u nas bardzo dobrą ocenę. Za modowy wybór niestety nie.

Roksana Węgiel w Sopocie na Wakacyjnej Trasie Dwójki 2021Roksana Węgiel w Sopocie na Wakacyjnej Trasie Dwójki 2021 Piotr Podlewski/AKPA

Podczas sobotniego występu w Kielcach wcale nie było lepiej. Wtedy Roksana Węgiel zdecydowała się założyć nietypowe okulary przypominające sinusoidę. Specyficzne były również wybrane przez nią  niebieskie, lekko przezroczyste spodnie. Znowu działo się wiele, ale na minus.

Maja HirschMaja Hirsch wrzuciła zdjęcie. Mama wkracza do akcji. Cenzura?! "Skasuj"

A wy, co sądzicie o ostatniej stylizacji Roksany Węgiel?

Więcej o: