Antek Królikowski dumnie prezentuje obrączkę na palcu. Internauta dopytuje. "Szczęśliwy mąż?". Odpowiedział

Antek Królikowski opublikował zdjęcie, na którym wyraźnie widać obrączkę na jego palcu. Jeden z internautów zastanawiał się, czy aktor jest szczęśliwy w małżeństwie.

Antek Królikowski i Joanna Opozda na początku sierpnia powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ich ślub był jednym z głośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w tym roku, a zakochani cały czas budzą duże zainteresowanie. Niedawno jeden z internautów zadał aktorowi pytanie na temat małżeństwa. Co odpowiedział?

Zobacz wideo Tańce na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Antek Królikowski prezentuje obrączkę na zdjęciu. Internauta dopytuje. "Szczęśliwy mąż?"

Antek Królikowskim na swoim Instagramie opublikował selfie zrobione w lustrze. Post opatrzył hasztagami informującymi pokrótce o projekcie zawodowym.

#foka #workinprogress (praca w toku - dop. red).
 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa, Oliwia BieniukBieniuk na wakacjach z ukochaną. Zdjęcie komentuje Oliwia. Co na to tata?

Nie dało się nie zauważyć uśmiechu na jego twarzy oraz obrączki na palcu. Nic dziwnego, wszak dołączył do grona nowożeńców. Jak można się domyślić, pod fotką nie zabrakło komplementów oraz pytań od internautów. Jeden z użytkowników Instagrama zastanawiał się:

Antek szczęśliwy mąż?

Aktor nie pozostawił tego bez odpowiedzi. To, co napisał, nie powinno być zaskoczeniem.

A nie widać? - czytamy.

Tymczasem jedna z obserwatorek Królikowskiego bacznie przyjrzała się obrączce, a konkretnie temu, jak była noszona.

Czy mogę zadać pytanie, czemu obrączka na lewej ręce? - pojawiło się w komentarzu.

Tutaj również mąż Joanny Opozdy zdecydował się odezwać pod postem. W danym wątku wyjaśnił, że jest to po prostu lustrzane odbicie.

Karol i Laura ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Karol świętuje rok związku z Laurą. W tym czasie Iga dodała post o rocznicy

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Dzięki relacjom w mediach społecznościowych można było m.in. zobaczyć pierwszy taniec młodej pary do piosenki z "Króla Lwa" czy wspólne ślubne zdjęcie Joanny Opozdy oraz jej siostry i matki.

Więcej o: