Romantyczna podróż poślubna Olgi Kaczyńskiej. Pozuje w ujęciach męża i pokazuje piękno Tanzanii. "Hakuna matata"

Olga Kaczyńska pochwaliła się zdjęciami z podróży poślubnej. Kierunek? Afryka!

W połowie lipca Olga Kaczyńska wyszła za mąż za kolegę ze studiów, Łukasza Samolińskiego. Na profilu byłej uczestniczki "Top Model" pojawiło się już sporo zdjęć ze ślubu oraz dedykowanej i bardzo klimatycznej sesji. Teraz na jej mediach społecznościowych możemy podziwiać romantyczne kadry z podróży poślubnej. Para zdecydowała się na wakacje w Afryce. Bardzo egzotycznie!

Zobacz wideo A tak wyglądał pierwszy taniec Opozdy i Królikowskiego

Romantyczna podróż poślubna Olgi Kaczyńskiej. Pozuje w ujęciach męża i pokazuje piękno Tanzanii. "Hakuna matata"

Olga Kaczyńska pochwaliła się kilkoma kadrami, na których pozuje razem z mężem. Na jednym ze zdjęć nowożeńcy siedzą przy stoliku na plaży i czekają na podanie romantycznej kolacji. Razem z nimi w stronę obiektywu uśmiechają się pracownicy lokalnej restauracji.

Hakuna matata - napisała w poście Kaczyńska.
 

Była modelka pokazała nie tylko zdjęcia z mężem, ale również te z egzotycznej wycieczki, na której spotkali śpiące lwy, a także rodzinę słoni. To musiało być ekscytujące!

 

Piękny ślub Olgi Kaczyńskiej

Zwyciężczyni drugiej edycji "Top Model" wybrała suknię ślubną projektu Toma Sebastiena. Kreacja miała modnie opadające ramiączka, lekko prześwitującą i gorsetową górę oraz lejący się i koronkowy dół. Na głowie przypięty został delikatny wianek ze świeżych kwiatów, które pasowały do dekoracji na sali weselnej - sama impreza odbyła się w Zaciszu Anny Korcz. Tort miał aż cztery piętra i był zrobiony metodą tzw. "naked cake". Pan młody zdecydował się za to na czarny garnitur, siwą kamizelkę oraz jasny krawat. Przepiękna para, prawda?

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska na zdjęciu z synem. Wspomina pierwsze chwile z Jasiem

Więcej o: