Tłum gwiazd na ślubie gwiazdy "Barw szczęścia". Damięcki z rodziną w bieli, a Kurdej-Szatan postawiła na róż. Była druhną!

Agnieszka Mrozińska, gwiazda serialu "Barwy szczęścia", wyszła za mąż za Aleksa Caprice. W tym wyjątkowym dniu mogła liczyć na wsparcie i obecność znajomych z show-biznesu.

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice już po ślubie! Para powiedziała sobie "tak" na łonie natury, a wśród gości można było zobaczyć tłum gwiazd. Maja Hyży, Barbara Kurdej-Szatan i Kamila Kamińska były druhnami panny młodej!

Zobacz wideo Ślub Sophie Turner i Joe Jonasa

Przeczytaj także: Barbara Kurdej-Szatan pozuje z synem. Koleżanki gwiazdy zachwycone, ale "zwykłe matki" ostrzegają: Nie noście w tym dzieci

Tłum gwiazd na ślubie gwiazdy "Barw szczęścia"

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice zaprosili na swój ślub mnóstwo znanych osób z show-biznesu. Nic dziwnego, w końcu oboje od lat w nim funkcjonują. Agnieszka jest aktorką, gra w takich serialach, jak "Na Wspólnej" czy "Barwy szczęścia", z kolei Alex Caprice jest projektantem mody.

Na ślubie pary zjawiły się Maja Hyży, Barbara Kurdej-Szatan i Kamila Kamińska, które były druhnami, natomiast wśród pozostałych gości można było zobaczyć Elżbietę Romanowską, Mateusza Damięckiego z żoną i synkiem czy Pawła Domagałę. Na zdjęciach widać, że wszyscy świetnie się bawili.

Wygląda też na to, że na ślubie Agnieszki i Aleksa obowiązywał ścisły dress code. Wszyscy goście postawili bowiem na jasne kolory - od bieli, która zazwyczaj nie jest mile widziana na ślubach poza kreacją panny młodej, po delikatne róże i beże. Fajny pomysł?

Przeczytajcie także: Tłum gwiazd na wystawie Ikony. Kurdej-Szatan w kwiecistym kombinezonie. Koroniewska też zaszalała z kolorami. Show skradła Żak

Więcej o:
Copyright © Agora SA