Gwiazda "Barw szczęścia" padła ofiarą hakerów. Basia Kurdej-Szatan pomaga przyjaciółce i apeluje do fanów

Agnieszka Mrozińska straciła kontro na Instagramie przez atak hakerski. Teraz Basia Kurdej-Szatan pomaga jej zgromadzić fanów na nowym koncie.

Agnieszka Mrozińska, gwiazda serialu "Barwy szczęścia", boleśnie przekonała się, jak łatwo paść ofiarą ataku hakerskiego. Aktorka właśnie straciła swoje konto na Instagramie, na którym zgromadziła kilka tysięcy obserwatorów.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Basia Kurdej-Szatan pomaga koleżance z planu

Każda strata jest bolesna, a ta, przez którą traci się kontakt z fanami i pamiątkowe zdjęcia, tym bardziej jest dotkliwa. Przekonała się o tym Agnieszka Mrozińska, która właśnie musiała założyć nowe konto na Instagramie, bo pierwsze utraciła przez hakerów. Na szczęście może liczyć na wsparcie Basi Kurdej-Szatan, z którą nieraz współpracowała. Teraz Basia zachęca użytkowników Instagrama, by "lajkowali" nowe konto Agnieszki.

Mojej przyjaciółce Agnieszce Mrozińskiej jakieś wstręciuchy ukradły konto. @agnieszkamrozinskaofficial już nie istnieje i trudno będzie odzyskać, bo nie widnieje już tam nic .. (ale jeśli się uda, to proszę zgłaszajcie to konto). Natomiast uzbierała tam sobie już fajną grupę, a teraz musi to budować od nowa - to Jej nowe konto @agnieszkamrozinskaoficjalnie - lajkujcie lawinowo! - napisała Basia Kurdej-Szatan.
 

Przy okazji Basia nie ukrywa zachwytu nad Agnieszką. We wpisie podkreśliła liczne talenty swojej przyjaciółki.

Mrozia to super babka, piękna, zdolna aktorka śpiewająca i tańcząca. Znamy się z Teatru Muzycznego Roma, w którym grałyśmy razem w musicalu „Deszczowa Piosenka”, miałyśmy wspólną garderobę i przeżyłyśmy razem baaaardzo dużo - napisała.

Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa również, że Agnieszka Mrozińska "podłamała się" utratą konta, które traktowała jak pamiątkę. Mamy jednak nadzieję, że dzięki pomocy Basi aktorka szybko odzyska obserwatorów i już nigdy więcej nie będzie miała do czynienia z hakerami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.