Jakim mężem jest książę William? Wygadała się mama księżnej Kate. Z początku nie było jej łatwo

Księżna Kate wydaje się być bardzo szczęśliwą kobietą, odkąd wyszła za księcia Williama. Świetnie odnajduje się w roli matki oraz żony, a jak w roli męża sprawdza się przyszły król? Jego teściowa komentuje.

Bliscy księżnej Kate starają się nie udzielać wywiadów i nie komentować zachowań członków rodziny królewskiej. Jej mamie jednak zdarzyło się opowiedzieć publicznie o swoich zięciach. Jak oceniła księcia Williama? Sprawdza się w roli męża? Carole Middleton nie ma wątpliwości!

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Mama księżnej Kate zabrała głos ws. księcia Williama. Jakim jest zięciem? Ale mu sprawiła laurkę!

Księżna Kate ma zdecydowanie więcej szczęścia niż Meghan Markle, której ojciec i siostra starają się być pierwszoligowymi celebrytami i co rusz publikują kontrowersyjne oświadczenia na temat córki oraz jej męża. Z kolei Carole Middleton bardzo rzadko zabiera publicznie głos i opowiada o tym, jak jej najstarszej pociesze żyje się za murami Pałacu Buckingham. W wywiadzie, którego udzieliła "The Telegraph", dała jednak do zrozumienia, że jej córka odnalazła prawdziwą miłość i partnera, który o nią dba. Sama jest nim zachwycona.

Mam dwóch uroczych zięciów - powiedziała, chwaląc także ukochanego Pippy.

I choć teraz Carole nie boi się o przyszłość córki, kiedy Kate spotykała się z Williamem i miała dopiero stać się członkinią brytyjskiej monarchii, bardzo się stresowała i martwiła, czy jej najstarsza pociecha da sobie radę. Poza tym sama stała się obiektem zainteresowania mediów, a te podawały do opinii publicznej przeróżne informacje. Plotki głoszą bowiem, że królowa Elżbieta II nie popiera łagodnego podejścia do wychowywania wnuków, jakie ma Carole. Monarchini zawsze wychowywała dzieci i wnuki twardą ręką, a w swoich decyzjach była nieugięta i konsekwentna.

ZOBACZ TEŻEkspertki analizują zachowanie księcia Williama i księżnej Kate. Ich gesty wiele mówią o tym, jakimi są rodzicami. "Priorytety"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.