Książę William nie zabiera księżnej Kate na randki do Paryża. Dlaczego? Ekspert wyjaśnia, jak spędzają romantyczne wieczory

Jak wyglądają randki księżnej Kate i księcia Williama? Nie chodzą na nie zbyt często, ale jeśli już im się uda, decydują się na bardzo klasyczne rozwiązania.

Książę William i księżna Kate są uznawani za parę idealną. Zawsze nienaganni, kulturalni i opiekuńczy względem swoich dzieci (POLECAMYEkspertki analizują zachowanie księcia Williama i księżnej Kate. Ich gesty wiele mówią o tym, jakimi są rodzicami. "Priorytety"). Doczekali się trzech pociech, którym poświęcają większość czasu. Czasem uda im się jednak zostawić księcia George'a, księżniczkę Charlotte oraz księcia Louisa i wyskoczyć na miasto. Romantyczna randka tylko we dwoje? Jak najbardziej! Romantyczna podróż do Paryża tylko we dwoje? Niekoniecznie.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Książę William nie zabiera księżnej Kate na randki do Paryża. Dlaczego? Ekspert wyjaśnia, jak spędzają romantyczne wieczory

Jakiś czas temu głos ws. życia prywatnego księcia Williama oraz księżnej Kate zabrał królewski ekspert,  Duncan Larcombe. Mężczyzna dokładnie przeanalizował, jak książęca para Cambridge spędza czas, kiedy nie ma z nią dzieci. Dlaczego iskra między przyszłym królem a jego żoną nadal tak pięknie się żarzy?

Związek Kate i Williama rozkwitł, gdy studiowali na Uniwersytecie św. Andrzeja, uczęszczając normalne na zajęcia i po prostu ciesząc się swoim towarzystwem" – twierdzi Duncan.

Okazuje się, że ulubieńcy Brytyjczyków preferują klasyczne spędzanie czasu we dwoje - bez zbędnego obcowania wśród luksusów.

Można by podejrzewać, że William jako przyszły król będzie zabierał Kate do Paryża na cały dzień lub wykwintną kolację w najlepszej restauracji, ale nigdy tak się nie stało. Zdecydowanie bardziej odpowiada im wyjście na rybę z frytkami.

Jeśli natomiast małżeństwo zdecyduje się spędzić wieczór w eleganckiej restauracji przy świecach, zawsze jest miłe, a wyróżnia je jedynie to, że prosi o miejsce w mniej zaludnionym miejscu - Kate i William niechętnie rozdawaliby wówczas autografy lub pozowali do zdjęć. 

Lubią chodzić na West End w Londynie. Nie zwracają na siebie uwagi i robią normalne rzeczy, nie intrygując nikogo wokół chociażby tak, jak zrobiła to kiedyś księżna Diana.

Cóż, brzmi jak życie idealne. Kto zajmuje się pociechami pary? Ponoć dziadkowie. Ekspert daje jednak do zrozumienia, że Kate i William są najszczęśliwsi wtedy, kiedy spędzają czas z dziećmi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.