Marcelina Ziętek całuje Piotra Żyłę na plaży. Wypoczywają nad polskim morzem. W tym samym miejscu na urlopie jest inny skoczek

Polscy skoczkowie narciarscy jeszcze tydzień temu, w weekend 17 i 18 lipca, brali udział w Letnim Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle, a już wielu z nich wypoczywa na zasłużonym urlopie.

Sezon na skoki narciarski trwa nawet latem. Na szczęście skoczkowie mają też trochę czasu na wypoczynek z rodziną. Gdzie na wakacje wybrali się nasi sportowcy?

Zobacz wideo "Polscy skoczkowie mają przygotowane coś niezwykłego"

Jakub Wolny wypoczywa w Chorwacji

Jakub Wolny tryumfował w ubiegłym tygodniu na skoczni. Teraz wypoczywa w chorwackiej miejscowości Slatine. Przypomnijmy, że pierwsze tegoroczne zawodny Letniego Grand Prix odbyły się 17 i 18 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Najlepszy z Polaków był Jakub Wolny, który wygrał po raz pierwszy w życiu zawody tej rangi. 

Jakub WolnyJakub Wolny Jakub Wolny/Instagram screen

Dawid Kubacki rodziną w Turcji

Dawid Kubacki podczas sobotniej rywalizacji był trzeci na podium. Jak przyznał w swoim wakacyjnym wpisie w mediach społecznościowych, chociaż wypoczywa z rodziną w Turcji, to nadal chodzi na treningi. Sportowiec nie chce stracić formy.

Dawid KubackiDawid Kubacki Dawid Kubacki/Instagram screen

A po wycieczce czas na trening - podpisał zdjęcie Dawid Kubacki. 

Piotr Żyła na wakacjach z dziećmi i ukochaną

Piotr Żyła zabrał na wakacje dzieci. Wypoczywają razem w Świnoujściu. Ze zdjęć zamieszonych przez skoczka na Instagramie wynika, że towarzyszy im dziewczyna Piotra, Marcelina Ziętek oraz jej ukochany psiak.

Piotr ŻyłaPiotr Żyła Piotr Żyła/ marceepan instagram screen

Maciej Kot w Świnoujściu

Maciej Kot na miejsce swojego letniego wypoczynku wybrał Świnoujście, podobnie jak Piotr Żyła. Wypoczywa tam z żoną i synem. Przypomnijmy, że skoczek i jego żona Agnieszka w maju tego roku zostali rodzicami, a więc to ich pierwsze rodzinne wakacje.

Maciej KotMaciej Kot Maciej Kot/Instagram screen

Aleksander Zniszczoł wybrał Chorwację

Aleksander Zniszczoł wraz z żoną wypoczywa w Chorwacji. Małżonkowie wybrali piękne miato Rovanji nad Adriatykiem. Przypomnijmy, że żona skoczka, Magdalena, jest młodszą siostrą Justyny Żyły.

Aleksander ZniszczołAleksander Zniszczoł Aleksander Zniszczoł/Instagram screen

Adam Małysz też wybrał Chorwację

Adam Małysz też wypoczywał w Chorwacji. Wraz z żoną Iząspędzili kilka dni na aktywnym zwiedzaniu tego pięknego kraju. Jednak para wróciła już do Polski, gdyż żona naszego skoczka zaczęła już przygotowania do udziału w programie "Taniec z Gwiazdami", który pokaże telewizja Polsat już jesienią.

Adam Małysz, Izabela MałyszAdam Małysz, Izabela Małysz instagram.com @adammalyszofficial

Andrzej Stękała wypoczywa w Grecji

Andrzej Stękała wybrał inny kierunek niż jego koledzy z reprezentacji. Skoczek wypoczywa na greckiej wyspie Zakintos na Morzu Jońskim.

Andrzej StękałaAndrzej Stękała Andrzej Stękała/Instagram screen

Hollie przestrzega przez lekarzamiPrzerażona kobieta zgłosiła się do szpitala z guzem na palcu. Ma żal do lekarzy

Kamil Stoch nabiera sił w domu

Kamil Stoch z kolei pochwalił się zdjęciami z... Zakopanego. Skoczek nie wyjechał nigdzie na wakacje, gdyż musi wypocząć i zregenerować staw skokowy. Napisał w mediach społecznościowych, że wakacje upływają mu na kibicowaniu polskim sportowcom na Igrzyskach Olimpijskich.

Kamil StochKamil Stoch Kamil Stoch/ Instagram screen

Więcej o: