Stylowa królowa Letizia w czerwieni. Przed Igrzyskami w Tokio spotkała się z hiszpańską drużyną olimpijską

Królowa Letizia zawsze prezentuje się z klasą i stosownie do okazji. Nie boi się wybierać odważnych kolorów i krojów. Podczas spotkania z narodową drużyną olimpijską pokazała się w klasycznej, czerwonej kreacji.

Królowa Letizia jest uwielbiana przez rodaczki, które inspirują się jej stylem. Każde publiczne wyjście żony króla Filipa jest szeroko komentowane przede wszystkim ze względu na ubiór. Arystokratka zawsze wygląda stosownie do okazji. Tym razem pokazała się w czerwonej sukience. Udowodniła, że czasami mniej znaczy więcej.  

Zobacz wideo Nietypowe filmiki na Instagramie Kate i Williama

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka postawiła na letnią metamorfozę. Internauci: Jak Cielecka

Królowa Letizia w eleganckiej, czerwonej kreacji 

Król Filip VI i towarzysząca mu królowa Letizia spotkali się z z hiszpańską drużyną olimpijską w Madrycie. Arystokratka tego dnia założyła total look w kolorze czerwonym. Jej stylizacja idealnie wpasowała się kolorem w koszulki sportowców, na których widniała hiszpańska flaga. Letizia wybrała sukienkę o długości za kolana, z modnymi w tym sezonie plisami. Kreacja po całej długości miała pośrodku suwak. Sukienka na ramiączkach podkreśliła nie tylko jej szczupłą figurę, ale również wyrzeźbione na siłowni ramiona. Do tego dobrała szpilki zapinane na kostce, w czerwonym odcieniu. Postawiła na mocny kolor i zrezygnowała z biżuterii udowadniając, że mniej znaczy więcej. Królowa pokazała się w naturalnym makijażu i podczas spotkania na twarzy miała ochronną maseczkę. 

Jej mąż, król Filip, zdecydował się na formalny, dwuczęściowy garnitur w odcieniu szarości. Do niego dobrał krawat w niebiesko-czerwone paski. Razem z żoną spotkali się z prezesem Hiszpańskiego Komitetu Olimpijskiego, Alejandro Blanco, a także sportowcami, którzy niebawem wylecą do Tokio. 

Królowa Letizia w czerwonej sukienceKrólowa Letizia w czerwonej sukience Fot. East News

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk podsumowuje pierwsze dziesięć dni z synem

Opóźnione z powodu światowej pandemii Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się w przyszłym tygodniu - dokładnie 23 lipca - i potrwają do 8 sierpnia. Uczestnicy będą rywalizować w 37 dyscyplinach, w 337 konkurencjach.

Więcej o: