Anja Rubik posmakowała polskiej rzeczywistości. Przesiadła się do komunikacji miejskiej. "Witamy w prawdziwym świecie"

Anja Rubik wróciła z Wenecji do Warszawy. Modelka przypieczętowała wizytę w stolicy zdjęciem z peronu. W ten sposób chciała zapewnić sobie "odrobinę rzeczywistości".

Niedawno Małgorzata Rozenek opowiadała w wywiadach o przejażdżce tramwajem. Celebrytka była zaskoczona tym, jak dobrze prosperuje komunikacja publiczna w Warszawie. Jej relacja wzbudziła mieszane emocje. Część internautów podeszła z dystansem do jej opowieści, inni zaś uznali, że prezenterka jest oderwana od rzeczywistości i nie ma bladego pojęcia, z czym muszą mierzyć się zwyczajni Kowalscy, skoro tak duże emocje budzi u niej warszawski ZTM. Na "odrobinę normalności" pozwoliła sobie również Anja Rubik, z tym że modelka wybrała Szybką Kolej Miejską.

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Anja Rubik, tak jak Małgorzata Rozenek, przesiadła się do komunikacji miejskiej

Anja Rubik jest przyzwyczajona do życia na bardzo wysokim poziomie. W końcu jest jedną ze światowych top modelek, a ostatni tydzień spędziła w Cannes i Wenecji, gdzie luksusów nie brakowało. Sama zainteresowana zdecydowała się nieco zbalansować swój styl życia i postanowiła przesiąść się do kolejki miejskiej, co również zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Zamieściła zdjęcie z peronu, które okrasiła opisem:

Odrobina rzeczywistości, aby utrzymać równowagę po tym, jak rozpieszczano mnie w Cannes i Wenecji - czytamy pod postem modelki.
 

W komentarzach nie zabrakło żartów i złośliwości ze strony internautów.

Współczuję, ciężko tak potem być zwykłym śmiertelnikiem.
Witamy w prawdziwym świecie.
Oby życie cię rozpieszczało - pisali pod zdjęciem.

Myślicie, że Anja na dobre przerzuci się na komunikację miejską?

ZOBACZ TEŻ: Doda wypoczywa na Mazurach z nowym "chłopakiem". Max Hodges nagrał, jak wspólnie spędzają czas. Miłość kwitnie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.