Monika Richardson wrzuciła zdjęcie z fotela fryzjerskiego. Fani zachwyceni... poczuciem humoru. A efektem?

Monika Richardson podzieliła się z obseratorami zdjęciem prosto od fryzjera. W takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy!

Była już Jennifer Lopez we fryzurze przypominająca Grincha, a teraz przyszedł czas na Monikę Richardson - tym razem w wydaniu Cruelli de Mon lub postaci ze "Star Treka". Gwiazda zamieściła zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego, w środku zabiegu upiększającego.

Zobacz wideo Powrót do kin. Na wielkim ekranie pojawi się "Cruella" [ZWIASTUN]

Sławek UniatowskiSławek Uniatowski trafił do szpitala i pokazał zdjęcie. "To było coś niespodziewanego"

Monika Richardson na zdjęciu u fryzjera

Gwiazda dodała zdjęcie, na którym z zawadiackim uśmiechem pozuje z farbą na włosach, a jej fryzura przypomina Cruellę De Mon ze "101 dalmatyńczyków". Richardson podpisała fotografię:

Cruella de Mon? Star Trek? Nie. To tylko wasza M. u @aleksandraoleczekhairstylist - stylistki fryzur par excellence! Ola robi mnie na prawie biało. Jest intrygująco. Miłego czwartunia! #ufryzjera #przyczwartku #szalejemyzkolorem
 

Obserwatorzy Richardson z entuzjazmem podeszli do poczucia humoru prezenterki.

Oj tam, oj tam. W cętkach byłoby ci niedobrze.
Wygląda pani jak ja przy podobnych zabiegach. Zawsze się śmieję, że gdyby UFO właśnie wyładowało, to by mnie brali jak siedzę od fryzjera.
Tak - teraz zdecydowanie przypomina pani Cruellę, ale efekt końcowy będzie na pewno cudowny!

Michał Wiśniewski dumny z synaMichał Wiśniewski pęka z dumy? Półroczny Falco Amadeus ma prawdziwy talent

Przypominamy, że w życiu prywatnym Monika Richardson (jeszcze niedawno Zamachowska) od kilku tygodni spotyka się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Para poznała się podczas wywiadu dla tygodnika "Wprost" i jak przyznał sam milioner, ich związek szybko się rozwija. Dziennikarka była bardzo ostrożna w komentowaniu nowej relacji, ale w końcu postanowiła pochwalić się swoim szczęściem. 27 czerwca pojawiła się wspólnie z ukochanym na dobroczynnym pokazie dla dzieci "Gwiazdy Dzieciom".

Więcej o: