Kryzys w małżeństwie? Karol Strasburger uciął spekulacje jednym zdjęciem. "Tak to u nas wygląda"

Karol Strasburger odniósł się do plotek o kryzysie w jego małżeństwie. Opublikował w sieci romantyczne zdjęcie z żoną Małgorzatą.

Od jakiegoś czasu w kuluarach polskiego show-biznesu mówiło się o kłopotach w związku Karola i Małgorzaty Strasburgerów. Gospodarz programu "Familiada" postanowił na Instagramie rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"

Agata Rubik pokazała, jak wichura zniszczyła jej ogród i tarasRubik pokazała, jak wichura zniszczyła jej posiadłość: Totalnie mnie to podłamało

Karol Strasburger odniósł się do plotek o kryzysie w związku

Karol Starsburger zamieścił na InstaStories romantyczne zdjęcie z żoną, które opatrzył dosadnym komentarzem.

Jakbyście przypadkiem czytali gdzieś o rzekomym kryzysie, to u nas wygląda on mnie więcej, na co dzień, tak. #Razemnajlepiej - napisał Karol Strasburger.

Karol StrasburgerKarol Strasburger fot. karolstrasburger.official

Karol Strasburger jest w szczęśliwym związku z o 37 lat młodszą partnerką, którą w 2006 roku poznał na weselu wspólnych znajomych. Krótko po tym para nawiązała współpracę, a Małgorzata została asystentką prezentera. W końcu oboje zapałali do siebie uczuciem, a w konsekwencji w 2019 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Zobacz też: Była pierwszą żoną Karola Strasburgera i gwiazdą komedii "Miś". Barbara Burska usunęła się w cień

W tym samym roku para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Strasburger oszalał na punkcie córeczki, która szybko stała się jego oczkiem w głowie. Przy okazji wpisu ucinającego plotki o problemach w małżeństwie, gospodarz "Familiady" pokazał też nowe zdjęcie z Laurą.

Najcenniejsze chwile. Ojcostwo - moja pasja numer 1 - napisał.

Karol StrasburgerKarol Strasburger fot. karolstrasburger.official

Katarzyna SkrzyneckaZaskoczona Skrzynecka rozpacza nad rezygnacją Kuszewskiego. "Smutno i pusto"

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat, ale nie ma żadnego problemu z opowiadaniem o późnym ojcostwie. W wielu wywiadach podkreślał, że rodzicielstwo sprawia mu wiele radości i daje spełnienie.  

Więcej o: