Agata Rubik pokazała, jak wichura zniszczyła jej posiadłość. "Totalnie mnie to rozwaliło i podłamało"

Agata Rubik pokazała skutki burzy, która przeszła nad Warszawą. Wichura dotarła również na Wilanów, niszcząc ogród i taras Rubików.

Agata Rubik ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których chwaliła się tarasem. Żona Piotra Rubika podkreślała przy tym, że po wielu latach urządziła tę przestrzeń i sprawiła, że stała się bardziej przytulna. Teraz była modelka znów pokazała taras i ogród. Te jednak nie prezentują się już tak pysznie. Wszystko przez wichurę. 

Agata RubikAgata Rubik odpoczywa z rodziną na tarasie. "Dopieściłam naszą wspólną przestrzeń"

Zobacz wideo Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu w Paryżu

Agata Rubik pokazała, jak wichura zniszczyła jej ogród i taras

Agata Rubik zrelacjonowała na InstaStories, jak wygląda ich posiadłość na warszawskim Wilanowie po wichurze. Celebrytka pokazała, że silny wiatr poprzewracał donice, które stały na tarasie. Oprócz tego udokumentowała szkody w ogrodzie, takie jak połamane drzewa (screeny znajdziecie w naszej galerii).

No nieźle. Rąbnęło drzewo. O cholera, mój kwiatek - mówiła Rubik podczas wichury. Wskazała przy tym na roślinę w doniczce, która przewróciła się przez silny wiatr.

Na tym jednak relacja celebrytki nie skończyła się. 

Cholera, najgorsze jest to, że moja piękna topola w połowie złamana. Masakra, to co się dzieje. Bardzo smutny widok. Te piękne drzewa szlag trafił - mówiła do telefonu, pokazując kolejne fragmenty ogrodu. 

instagram.com/agata_rubikPiotr i Agata Rubikowie wystąpią w kolejnym show? Podobno zaproponowała im to jedna ze stacji

Agata Rubik roztrzęsiona po wichurze

Na kolejnych nagraniach Rubik zdradziła, że przez wichurę została odcięta od prądu. Razem z rodziną siedziała więc w salonie przy zapalonych świecach. Przejęta opowiadała, że cała sytuacja bardzo ją poruszyła. 

To, co się u nas wydarzyło, totalnie mnie rozwaliło, podłamało i jest mi strasznie smutno. I nawet nie chcę sobie wyobrażać, co czują ludzie, których spotykają znacznie gorsze kataklizmy - mówiła. 

Na szczęście straty nie wyglądały na duże, a rodzinie Rubików nic się nie stało. I to jest najważniejsze. 

Więcej o: