Agata Rubik odpoczywa z rodziną na tarasie. Jest piękny! "Dopieściłam naszą wspólną przestrzeń"

Agata Rubik pochwaliła się na Instagramie tarasem, na którym wypoczywa z rodziną. Zdecydowała się wprowadzić tam niewielkie zmiany.

Agata Rubik i jej mąż Piotr Rubik są aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych. Dzielą się z internautami swoją codziennością, jak chociażby niedawno obchodzoną rocznicą ślubu. Na publikowanych przez nich zdjęciach i filmikach często można podejrzeć, jak urządzili swoje cztery kąty. W ostatnim poście żona muzyka pochwaliła się zdjęciami z ich tarasu.

Zobacz wideo

Agata Rubik pokazała swój taras

Agata Rubik już na samym początku zaznaczyła, że tegoroczne wakacje prawdopodobnie spędzi w domu z rodziną. Nie jest jednak tym zmartwiona. Może bowiem spędzić czas na przestronnym tarasie, w którym pojawiły się nowe elementy.

ManeskinDamiano z Maneskin ściął włosy. Fani oniemieli. Jedni chwalą, inni są załamani

Mieszamy w naszym domu już prawie 10 lat, ale dopiero od niedawna bardziej cieszy mnie czas na miejscu, niż na wyjeździe. Dlatego też dopieściłam naszą wspólną przestrzeń - pojawiły się zielone rośliny, a na tarasie stanęła pergola i zestaw wypoczynkowy – opisywała w opublikowanym poście.
 

Całość naprawdę robi wrażenie i jest utrzymana w bardzo nowoczesnym, ale jednocześnie przytulnym stylu. Pojawiała się tam brązowa, drewniana podłoga, która dobrze współgra z jasnymi stolikami i szarym zestawem wypoczynkowym z kolorystycznie dobranymi poduszkami. Jest on naprawdę spory i bez problemu mieści się na nim cała rodzina muzyka. Miejsce zdobią też duże donice z roślinami.

Mateusz Damięcki i Paulina AndrzejewskaMateusz Damięcki z żoną nad morzem. Pokazał zdjęcie. Internauci zachwyceni: Cudowni!

Z wcześniejszych postów Agaty i Piotra Rubików dowiedzieliśmy się również, że z tarasu rozciąga się widok na przestrony ogród małżeństwa. Nie brakuje tam również basenu, w którym rodzina może chłodzić się w upalne dni.

 

Podoba się wam wypoczynkowa przestrzeń u Rubików?

Więcej o: