Cezary Pazura tańczy ze swoją najstarszą córką. Ależ uroczy widok! "Niepowtarzalne"

Cezary Pazura pochwalił się uroczym zdjęciem z najstarszą córką, Anastazją. Widać, że łączy ich bardzo bliska relacja.

Cezary Pazura po raz pierwszy ożenił się w 1989 roku. Owocem jego miłości z żoną Żanetą jest córka Anastazja. Pięć lat po ślubie kobieta zerwała kontakt z rodziną i zrzekła się praw do opieki nad dzieckiem. Aktor zajął się wychowaniem Anastazji i zabierał ją nawet na plany zdjęciowe. Wyrosła na piękną kobietę, a przez trudną przeszłość łączy ją z ojcem wyjątkowa więź. Teraz artysta opublikował zdjęcie, które zostało wykonane podczas tańca z córką.

Cezary Pazura z córkąCezary Pazura i jego córka Anastazja przeszli piekło. Wszystko przez pierwszą żonę aktora. Narkotyki, odwyk i próba samobójcza to nie wszystko

Cezary Pazura pokazał najstarszą córkę

Urodę najstarszej córki Cezarego można podziwiać na zdjęciach zamieszczanych w social mediach. Aktor na swoim profilu na Instagramie, poza kadrami z życia zawodowego, pokazuje także fotografie z rodziną. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez artystę, możemy zobaczyć, jak tańczy z ukochaną córką. Oboje są bardzo eleganccy. Cezary ma na sobie białą marynarkę i grafitową muchę. Anastazja pozuje w ciemnoszarej sukni, a jej kręcone włosy związane są wzorzystą opaską. Pazura opatrzył zdjęcie krótki opisem.

Taniec z córką! Niepowtarzalne.
 

Cezary Pazura, Żaneta Pazura, Anastazja PazuraCezary Pazura był samotnym ojcem. Pierwsza żona zostawiła go z małą córką

Pod postem posypały się komplementy.

Tak, panie Czarku. Niepowtarzalne. Moja córka ma dopiero 11 lat, a każda chwila spędzona z nią jest dla mnie niepowtarzalna. Kochajmy nasze pociechy, czy te małe, czy te już dorosłe. To część naszego życia.
Piękna kobieta.
Dumny tata. Cudne zdjęcie.

Anastazja Pazura również prowadzi swój profil na Instagramie. Jednak na próżno szukać tam jej zdjęć. Nie poszła w ślady ojca i postanowiła zająć się grafiką. To z nią związała przyszłość i odnosi w tej dziedzinie nie lada sukcesy. Dziewczyna pracuje dla jednego z luksusowych magazynów. Jej prace można podziwiać na profilu @pazuraanastazja.

Więcej o: